Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegrywpo30tce #przegryw #blackpill #logikaniebieskichpaskow

Piep*zysz pod górkę, synuś, słuchać się nie da. Wstydzę się za Ciebie. Niedługo będą Cię palcami wytykać, że jesteś stary zbok. Chłopie, co ty gadasz, ty się piep*znij w łeb - mówi ostro, rozbawiając Pasuta, który próbuje tłumaczyć się "trollowaniem":

Ale wiesz, że to było trollowanie? - pyta.

A, tam! Ja nie wiem właśnie. (...) Weź się już za porządną robotę - radzi mu rodzicielka.

https://www.pudelek.pl/robert-pasut-pokazal-mame-kobieta-wyjasnila-wlasnego-syna-wstydze-sie-za-ciebie-wideo-7003028712508064a

Nawet mamusia się wstydzi waszego idola Roberta Pasuta :))) Wcale się jej nie dziwię, ja bym się załamała, jakby ktoś tak tragiczny wyszedł z mojego łona. Wyrzekłabym się takiego koszmarnego syna :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegrywpo30tce #przegryw #blackpill #logikani...

źródło: 4861651851

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@deiceberg: Masakra. Gość jest koszmarny, zarówno z charakteru jak i z wyglądu. Widać, że ćpa i chla - jest wrakiem człowieka. Ale co najgorsze, takie przypadki jak on to nie jest jakaś rzadkość czy ogólnie margines - tak się prezentuje i zachowuje przeciętny p0lus i to w tym wszystkim najtragiczniejsze :)))

@Grizzzly No dla inceli on jest przystojny :))) Więc nie chce wiedzieć jak oni się prezentują...
  • Odpowiedz
@Grizzzly: Nie roochacz, dla mnie po prostu patologia, zwykły cham i prostak. Poziom dna.

@Mamaboss Dokładnie kochana. Normalna osoba na niego spojrzy z politowaniem, ale dla takich inceli on jest gość bo zagaduje do dziewczyn i sie nie boi :))) Naprawdę, autorytet pierwsza liga :)))

@notBart Kawusia jeszcze przede mną. Ale dziękuję :)))
No może i się umówi. Pytanie tylko z kim... bo na pewno nie z normalną dziewczyną :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka

Jak p*kasz starą babę 25 lat, to prawdopodobnie coś ma, bo ma większy przebieg. Trzeba szukać mniej. Jak do 22. roku życia sypiasz, to jest ok. A jak zaczynasz się bawić w taką nekrofilię i zaczynasz łoić takie rozpadające się baby, to jest większa szansa, że coś złapiesz.

A ty ile masz lat swoją drogą? - wtrącił jeden z prowadzących.


Ja jestem mężczyzną. Ja nie uznaję równości płci. Jestem z innego
filip-pilif - @WyzwolonaPodrozniczka 
Jak p*kasz starą babę 25 lat, to prawdopodobnie...

źródło: 1000006622

Pobierz
  • Odpowiedz