Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do mirków, którzy śledzą na bieżąco wojnę na Ukrainie. Jak wygląda wasza "prasówka"? Na jakie strony codziennie wchodzicie z aktualnościami i danymi? Ja codziennie sprawdzam intelligence report ministerstwa obrony UK, relację na żywo na stronie gazety Rzeczpospolita, defence24, OSW i na szybko wejdę zobaczyć co piszą w zagranicznych mediach.

Co byście mogli jeszcze poradzić do codziennego przeglądu?

#ukraina #wojna #rosja
  • 17
  • Odpowiedz
@Kielek96: poważna odpowiedź: z ciekawych rzeczy czasami zretweetuje analizę jakiegoś polskiego pułkownika czy generała w stanie spoczynku. Ale, mówiąc szczerze, wstawiłem go do shitpostu tylko z uwagi na słynną reputację "odwrotnego Midasa". Pozostałych trzech wymienionych źródeł nie polecam, chyba że ktoś lubi atencyjne tabloidy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Kielek96 Twitter(X) polecam profil JR2, Generał Leon Komornicki mówi całkiem sensownie od początku konfliktu. Oczywiście między czasie telegram. I inne kanały na Youtube razem z wolskim, ale generalnie najbardziej mnie interesuje jego mapka niż jego gadanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Grzesiok: Aż rykłem ze śmiechu jak przeczytałem twój wpis, ja #!$%@? ale tu jest beka z tego typa XDDDDD

Wcale się temu nie dziwie, ten człowiek się już tyle razy skompromitował, że niestety bardzo mocno sobie zapracował na opinię błazna.
  • Odpowiedz
@Kielek96: mnie nie obchodzi ze się skompromitował. Ja jestem zniesmaczony wydaniem książki o podtytule CZY ROSJA ZAATAKUJE POLSKĘ w momencie gdy dużo ludzi było tematem mocno zaniepokojonych. Jest pewne określenie na takie dziennikarstwo. W mojej ocenie jest to zwyczajnie nieetyczne. To jak wydać ksiazke: CZY TWOJE DZIECKO UMRZE NA RAKA?
  • Odpowiedz