Wpis z mikrobloga

@AXSIS kurde. Może i to nie normalne ale próbując wczuc się w rolę babki czyli zignorować jak tylko możliwe działanie logiki i zdrowego rozsądku może być w tym trochę prawdy xd jak Cie taka ma wystalkować chociaż trochę albo weźmie cie za creepa.
  • Odpowiedz
@AXSIS To prawie jak ja, z tym że nie mam wcale konta na Facebooku. Dla innych ludzi nie istnieję i nie są w stanie sobie wyobrazić, że jedyną formą kontaktu ze mną jest telefon lub SMS.
Kiedyś miałem konto na Naszej Klasie, to mi zamknęli cały portal ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Z perspektywy człowieka, który żyje w internecie to jest dziwne.
  • Odpowiedz
@AXSIS: to zależy od kobiety. Dla mnie jest to normalne, też nie mam konta na żadnym z tych portali oprócz facebooka, gdzie nic nie wrzucam, bo służy mi jedynie do kontaktu ze znajomymi przez messengera. Nie da się jednak ukryć, że wiele osób je ma i z góry zakłada, że ma je każdy. Na przykład ze dwa tygodnie temu kolega z pracy mnie poprosił o kontakt na insta. Nawet nie spytał
  • Odpowiedz
@AXSIS: to zależy, pewnie u większości się zapali lampka, ale dla niektórych to będzie wręcz na plus (zależy w jakim wieku szukasz partnerki). mój niebieski ma tylko fb i nic tam nie dodaje, ale jakieś oznaczenia na starych zdjęciach ze znajomymi ma, więc wiedziałam, że istnieje xd dla mnie to, że nie jest aktywny w socialach to zaleta
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pandillero
Linkedin nie zakładam, bo tam gdzie mieszkam to nie Warszawa xD
Olx albo pracuj pl u mnie góruje. Zdalnie w sumie nie robię ani w IT to HR nie będą nawet uwagi zwracać
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Krolowa_Nauk
Fajnie, to jest nas więcej z brakiem presji na social media. Gorzej jak trafisz do grupy, w której będą Cię z tego powodu stygmatyzować. Jakieś same zetki w teamie np.
  • Odpowiedz