Wpis z mikrobloga

@ArseneWengerTheAnimatedSeries Na YouTube znany jako nie wiem ale się dowiem chyba zaczęli inspirować się Ferrarim i starym Muranem. Tydzień temu zapowiadali wielki materiał na temat TVN który miał być nie wiadomo jak gruby i pokazać jak stacja traktuje ludzi.
Clickbaitowa nazwa “Jak TVN odebrał smak życia? Historia róży” Co dostajemy w praktyce? Dostajemy historię dziewczyny której rodzice zgłosili się z nią do programu super niania, dziewczyna ma późno stwierdzone ADHD, rodzice rozwiedli się kiedy była dzieckiem, matka ma dość mocną chorobę dwubiegunową.
Wszystko jest winą TVN, na końcu jeszcze mamy zdanie “Mama w żałobie z chorobą dwubiegunowa i dziecko z ADHD przedstawione jako oprawca swojej rodziny” Bo to nie tak, że rodzice sami zgłosili się do programu, to wcale nie tak że zamiast przebadać dziecko zgłosili się po pomoc do programu superniania, dziewczyna wcale nie mówi że ADHD zdiagnozowano u niej kilka lat później, tak samo jak nie mówi że choroba mamy też wyszła już długo po programie, zła telewizja przyszła zmusiła i wykorzystała biedną kobietę i córkę. Rozwód rodziców to wina programu, tak samo jak program jest winny wszelkich problemów mentalnych.
O ile z nitro im wyszło tak większość materiałów to straszne populizmy, naginanie rzeczywistości i przedstawianie faktów pod pasującą narrację.
#famemma
GoodGuyChucky93 - @ArseneWengerTheAnimatedSeries Na YouTube znany jako nie wiem ale s...

źródło: IMG_7506

Pobierz
  • 5
@GoodGuyChucky93: nie #!$%@? biedny tvn zgodził się wspaniałomyślnie pomóc i nagrywać mała dziewczynkę, ja #!$%@? nie wiem jak to wgl można próbować usprawiedliwiać

tobie by się przydałoby by ciebie ktoś za dzieciaka nagrywał, szybko byś zrozumiał o co chodzi

oglądałem te materiały jako malutkie dziecko w telewizji i już wtedy widziałem co jest z nimi nie tak a ty stary koń dalej masz problemy
@Sinti: Tego nie powiedziałem, nie podjadajmy ze skrajności w skrajność. Chodzi o obiektywizm i rzetelne podejście do tematu.
-Można było wytknąć stacji, że przed realizacją nie zbadali dziecka pod kątem różnych zaburzeń dzięki czemu można by zdiagnozować ADHD już wtedy
-Można było wytknąć telewizji, że nie zapewniono rodzicy opieki psychologa po realizacji/emisji programu
-Można było powiedzieć, że takie programy moga pozniej odbic sie na dziecku w formie odbioru przez rowiesnikow i
@GoodGuyChucky93 a można też po prostu było jako "poważna" stacja użyć mózgu i pomyśleć że to nie jest ok zamiast myśleć jak tu hajs wycisnąć

rozumiem że masz zastrzeżenia do niektórych zarzutów ale sorry, jak coś jest głupie u podstawy to wgl szkoda czasu na analizę i jakieś wybielanie, to że ktoś jest debilem nie znaczy że można go wykorzystać

bomba atomowa co prawda nie, ale wielki skandal i kryminał już tak