Wpis z mikrobloga

I co, to miała być ta wielka interwencja MOPRU na szkolnej? XD przyszli, popatrzyli, kazali posprzątać i poszli - na nowym filmie Knur już umyty, łóżko ogarnięte, burdel na podłodze przy barłogu posprzątany i lecimy dalej.

#kononowicz #suchodolski #szkolna17
  • 8
  • Odpowiedz
@Alzena: no i spoko, ktos ten #!$%@? musial ogarnac, bo przeciez nie knur. Ciekawe czy aronek latal z woreczkami przy swym panu za dodatkowe srebrniki czy znalezli innego desperata na szybko. Zreszta jakie to ma znaczenie czy na wizytacji bylo czysto. Knura zycie jest dokumentowane na filmach niemal codziennie, wiec widac jak bylo przed interwencja, tak samo jak bedzie zaraz po interwencji, chyba ze rudy zacznie blurowac caly film zeby zakryc
  • Odpowiedz
  • 4
@k-pow @Midnight_Animal ja to wiem, ale Olgierd znów na ostatnim (lub przedostatnim) lajcie zbudował narrację, jakoby miał nastąpić wielki przełom (który już z kolei?) bo właśnie wracał z MOPRU, był chyba naskarżyć na warunki w jakich żyje Konon. Zastanawiam się kto nadal jeszcze bierze na poważnie tego człowieka (Olgierda).
  • Odpowiedz
@Alzena: Jakby Olgierdano nie puścił pary z ust to by może weszli na syf, a tak się wygadał parę dni przed i nie pykło.
Czasem gość nie umie trzymać kart przy orderach
  • Odpowiedz
ja to wiem, ale Olgierd znów na ostatnim (lub przedostatnim) lajcie zbudował narrację, jakoby miał nastąpić wielki przełom (który już z kolei?) bo właśnie wracał z MOPRU, był chyba naskarżyć na warunki w jakich żyje Konon. Zastanawiam się kto nadal jeszcze bierze na poważnie tego człowieka (Olgierda).


@Alzena: #!$%@? niech sam na siebie doniesie bo widać że mu szkolna zryła beret za bardzo
  • Odpowiedz