Wpis z mikrobloga

pierwsze słowa uczestniczki nowego sezonu Hotel Paradise:

"Za dnia jestem zakonnicą, a wieczorami rozpustnicą"


@Vedar: Szczerze, tak jak bardzo gardzę tymi wszystkim programami pokroju tego Hotelu żałosnego i Warsaw Shore (kto to ku....a normalny ogląda?) z tymi wszystkimi szonami oraz narcyzami biorącymi w nich udział, tak akurat to powiedzenie w przypadku dużej części kobiet o ile nawet nie większości jest prawdziwe nawet za dnia często. Problem jest taki, że w naszym
@Vedar: Widzę, że wykop nie zawodzi i wykopki oglądają programy na ich poziomie :))) a zaraz później leci post, że dziwki i narcyzy :))) tylko dlatego, że ktoś jest atrakcyjniejszy od was czy jest aktywny seksualnie to nie znaczy, że macie od razu taka osobę hejtowac XD ale czego oczekiwać po wykopowym homo sovieticus :)
@Cztero0404: Normiki to oglądają, bo jest popularne xD Tak samo kiedyś w tv oglądanie mam talent, big brothera, taniec z gwiazdami i inne bzdury. Później się okazało, że patologia łatwiej i lepiej się sprzedaje, więc polecieli w patolę. No a normiki oglądają bo popularne- trzeba iść za stadem praktycznie bezkrytycznie i przyjmować każdą modę bez refleksji.
Normiki to oglądają, bo jest popularne xD


@Nowystaryziel: Jak chodziłem do liceum te kilka lat temu u mnie w klasie niektóre osoby jarały się Warsaw Shore i na podstawie tego mogę powiedzieć, że tym się jara się patologia która na półmetku/połowinkach potrafiła srać za dyskotekę, rzygać w jej okolicach albo dać sobie strzelić z palca losowo czy tam zrobić innego loda natomiast patologia pod trochę lepszym płaszczykiem i bardziej modna. A
. No a normiki oglądają bo popularne- trzeba iść za stadem praktycznie bezkrytycznie i przyjmować każdą modę bez refleksji.


@Nowystaryziel: a ty jak rozumiem sam sobie sterem, jedno wielkie indywiduum, wyjątkowy płatek śniegu, ty tego nie oglądasz, nie to to ten plebs xD