Wpis z mikrobloga

Patrzcie dzieciory patrzcie zdrajcy Wielkiej Polski:

„Chusta Weroniki jest cierniem tkwiącym w duszy sceptycznej. Wy, letni i chwiejni w wierze, którzy kroczycie naprzód dzięki swym ścisłym badaniom, wy, racjonaliści – porównajcie Chustę z Całunem. Na pierwszej widnieje Oblicze Żyjącego, na drugim – Zmarłego. Lecz długość, szerokość, cechy somatyczne, kształt, właściwości są takie same. Połóżcie płótna jedno na drugim, a zobaczycie, że się pokrywają. To ja jestem. Ja, który wam chciałem pokazać, kim byłem i czym dla was z miłości się stałem. Gdybyście nie należeli do zatraconych, do ślepych, te dwa płótna wystarczyłyby wam, by przywieść was do miłości, do żalu, do Boga”.

Jezus do Marii Valtorty, według jej dzienniczka. 1944
Warto być lewackim degeneruchem dla chwil przyjemnośći????? Warto czy nie????
#bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekaztuska #bekazholowni #bekazezdrajcow #wykop
  • 10
@Kryspin013: Ks. Andreas Resch tak komentował te słowa: „W tamtych czasach jeszcze nikt nie myślał o ewentualnych podobieństwach między tymi dwoma wizerunkami. Współczesne badania każą zaliczyć tę wypowiedź do kategorii poznania paranormalnego i doświadczenia mistycznego”.
Tak, potwierdzam. Powinieneś się cieszyć. Jestem jedyną osobą, która robi tutaj jakikolwiek ruch pod twoim wpisem. Nawet wypokowa kuceria nie przyszła go zaplusować.


@Kryspin013: jesteś w błędzie
@Kryspin013: Nie jestem kucem, wręcz przeciwnie. Nie jestem odklejony. Nie wizualizuj sobie swojej wizji drugiego człowieka, tylko dlatego że pasuje ci do narracji. Sam siebie wprowadzasz tylko w błąd. Jesli lubisz żyć w błędzie i przeświadczeniu o tym, że wiesz cokolwiek o drugiej osobie nie znając jej to nic mi do tego, ale nie tędy droga. Sam siebie oszukujesz i wypaczasz wizję rzeczywistości i świata.