Wpis z mikrobloga

Witam

Skoro moje bezsensowne żebranie nie zadziałało, to postanowiłem wyciągnąć najmocniejsze działa (coś na czym się znam) i po prostu dać coś od siebie, z nadzieją, że ktoś mnie wesprze.

Tak więc, jeśli ktoś z was szuka #filmnawieczor, a do tego chciałby coś mniej znanego, co nie jest promowane, to wystarczy, że podasz gatunek, a chętnie ci pomogę, ponieważ promuję kino, o którym mało kto słyszał.

PS Jeśli ktoś chciałby mnie wesprzeć, to możecie zajrzeć TUTAJ lub po prostu wesprzeć mnie za pomocą blika - 722217436

Pozdrawia Janusz - #filmowyjanusz

#film #filmy #gownowpis #kino
  • 17
  • 0
@G06DbT: No wiesz, próbowałem żebrać na emocjach, ponieważ mało kto jest po dwóch udarach i zawale, który od urodzenia ma wadę serca oraz obecnie jest prawie całkowicie głuchy.
@hacerking @hacerking

Skoro moje bezsensowne żebranie nie zadziałało


Źle to mordziu robisz, ja Ci współczuję i życzę zdrówka ale w ten sposób nic nie zdziałasz. Pokaż jakies papiery o swojej chorobie, zmień ton i jestem pewny, że ktoś Cię poratuje

  • 0
@Momento83: Papiery i dowody na to, że mam rentę, można znaleźć w zrzutce, to jednak przyznam się szczerze, że interakcje między ludzkie są dla mnie dość obce, bo za dzieciaka zostałem od rówieśników odcięty.
  • 0
@deviator: Ogarnąłem, ale on sam napisał, że trzeba długo czekać. Z tym niedosłuchem to wiem, że mogę mieć dofinansowanie do aparatów 2 tysiące, a przynajmniej tak było ostatnio, gdy brałem je, to jednak zraziłem się do aparatów, ponieważ mimo regulowania ich, nadal miałem problemy ze zrozumieniem. Chyba musiałbym się starać o douszne, ale z drugiej strony praktycznie w ogóle nie wychodzę z domu, bo zerwałem kontakt ze znajomymi.
@hacerking: Czyli złożyłeś wniosek, czy nie. Bo jak nie, to nie dowiesz się le będziesz czekał. A co do dofinansowania to raczej koło 10k i nie tylko aparaty, ale też normalny sprzęt elektroniczny. Poza tym są inne dopłaty, nad którymi pieczę sprawuje Twój lokalny PCPR, no i mógłbyś starać się o lokal socjalny. Czy ogarniałeś jakoś te tematy?
  • 0
@deviator: Złożyłem wniosek, lecz jeśli chodzi o inne świadczenia, to powiem szczerze, że jestem w tym zielony, więc dopiero ostatnio mirek mnie uświadomił o tym, że w tym roku powstało nowe świadczenie.

PS Serio 10k? Kuźwa, to ja muszę składać nowy wniosek o aparaty, bo rok temu minęło 5 lat, odkąd dostałem aparaty słuchowe.
@hacerking: Ogarnij Aktywny Samorząd, możesz dostać chyba 10k na dowolny sprzęt elektroniczny - kupisz sobie oledowy monitor to lepiej będzie się filmy oglądało. A jak ograniesz sobie jakiś dyplom to mogą dopłacić Ci większość do kosztów wynajmu.