Wpis z mikrobloga

Skończyłem właśnie kampanię w Call of Duty WW2 i mam takie przemyślenia. Dlaczego my gracze z polski jesteśmy traktowani jak śmieci? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kto w ogóle wpadł na pomysł żeby stworzyć tak żałosny komiczny wręcz dubbing i zmusić nas do grania z nim? Czy wydawca naprawdę nie wiedział że w grze nie będzie opcji osobnego wyboru dla języka napisów i języka dubbingu? Bo jeśli to wiedział to po jakiego #!$%@? postanowił zainwestować tyle czasu i pieniędzy na tak nędzny dubbing? Komu to potrzebne jest w takiej grze? #!$%@? tym całą fabułę. Odebrali postaciom odgrywanym przez prawdziwych aktorów jakikolwiek charakter. #!$%@? lip-sync. Obrzydzili mi tę grę. Jeszcze tylko brakowało żeby głosy Niemców podmienili ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#callofduty #dubbing #gry
Larsberg - Skończyłem właśnie kampanię w Call of Duty WW2 i mam takie przemyślenia. D...
  • 3
@Larsberg: Bo jesteś biedakiem grającym na PC, na konsoli elegancko da się zmienić by dubbing był angielski a napisy po polsku. PC sto lat za murzynami.
A tak na serio to nie wiem jaki problem był zmianą w menu na angielskie dialogi. Szczególnie, że można grać w całą grę po angielsku ale bez polskich napisów. A co do #!$%@? dubbingu to jest on na zajebiście wysokim poziomie, podobnie jak włoski, niemiecki