Wpis z mikrobloga

@Krupier: świeżo discordujacy here i mam takie same wrażenie. Mam kilka discordow podpiętych pod apke na telefonie i jak przez pół dnia tam nie zajrze to taki kocioł z #!$%@?ą, że szkoda gadać. Pozytywne jest to, że jednak to dosc zamknięte grono, więc jak masz fajny dc to coś tam jesteś w stanie z tego wyciągnąć.

Co do for vs facebook - fora dyskusyjne miały to do siebie, że jakoś człowiek
@tellet

Wy pewno z tych moderatorów z małymi siusiakami, którzy mieli nasrane po 5000 postów i sprawdzali czy ktoś wysmażył ultrapoprawnego posta, albo zamykali z "proszę poszukać bo było" gdzie forumowa szukajka to było zawsze gówno, a odnośniki do przyklejonych wątków na 500 odpowiedzi nic nie pomagały xD


Ty za to z tych niezbyt bystrych. Ale to już większość tego portalu wie bo codziennie nas raczysz swoimi wysrywami. XD

@Lolenson1888: O tak, bardzo mi tęskno do for, na których żeby wejść w dział z bardziej użytecznymi wpisami trzeba osiągnąć jakiś wyższy stopień wtajemniczenia, typu ileś tam komentarzy itp xD

Zdechły te fora bo facebook jest miliard razy łatwiejszy w obsłudze i dobrze im tak
@odyn88 @Lolenson1888: ech, nie ma szans - założyliśmy forum ogólnotematyczne dla znajomych z podobnych roczników, bo coś marudzili, że brakuje im czegoś takiego i po miesiącu się znudziło - już prawie nic nie piszą :(

A gówniane grupki na fejsie handlującym twoimi danymi, i w których nic znaleźć nie można działają.

Niestety socialmediowy rak jest łatwiej dostępny zcentralizowany i się tego gówna nie pozbędziemy.