Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ktoś pamięta jak 5 miesięcy temu nagrywałem filmik jak próbowałem zjeść mega kebaba z chilli and grill i z kebaba wielkiego na dąbiu, jeszcze w pionie wtedy te filmy nagrywałem dla jaj xD I jakiś wtedy mi się zrodziła w głowie myśl, że w sumie daje mi frajdę takie #!$%@? do porzygu i od tamtego filmu zacząłem ćwiczyć rozciąganie żołądka. Po miesiącu już udało mi się zjeść dwa 45cm kebaby z chilli and grill z minimalnym zapasem.

Przez bite 5 miesięcy codziennie ćwiczyłem i kilka dni temu poszedłem do tegoż kebaba sprawdzić swoje postępy w tym czasie.

Efekt: ponad podwoiłem swoje możliwości w tym czasie, udało mi się zjeść cztery 45cm kebaby, czyli 1,8m xD

Ciekawe gdzie uda się dość za następne 5 miesięcy.

Zainteresowanych relacją z tego wydarzenia zapraszam na seans.

#jedzenie #kebab #szczecin #mukbang
krucjan - Nie wiem czy ktoś pamięta jak 5 miesięcy temu nagrywałem filmik jak próbowa...
  • 75
  • Odpowiedz
#!$%@? wygląda że tak wystaje, ale chyba 1,5m tam zostawił?


@KarmelowyJeremiasz: A czy nie blokował ruchu pojazdów na jezdni skoro jest tam tak wąsko, że trzeba szczególnie uważać jak się dwa większe auta mijają gdy po obu stronach są równolegle zaparkowane pojazdy? Nie wiem. Sprawdźmy.

Chevrolett Rezzo od środka przedniej osi do skrajnego punktu z tyłu ma 3,45 m. Fabryczny rozmiar opony montowany w tym modelu to 185/70 R14 co oznacza
GlebakurfaRutkowski_Patrol - >#!$%@? wygląda że tak wystaje, ale chyba 1,5m tam zosta...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
@KarmelowyJeremiasz: Warto też zaznaczyć, że standardowe wieko włazu studzienki montowanej na ciągu pieszym ma średnicę pokrywy 60 cm. Używając skomplikowanego programu graficznego wyliczyłem, że odpowiada to na zdjęciu szerokości 409 px. Szerokość od krawędzi auta do ściany to natomiast 1146 px. Z prostej proporcji wynika, iż krucjan lub użytkownik jego auta zaparkował od ściany ok 168 cm od krawędzi ściany. Oczywiście Krucjan na pewno nie mierzy za każdym razem jak parkuje
GlebakurfaRutkowski_Patrol - @KarmelowyJeremiasz: Warto też zaznaczyć, że standardowe...

źródło: Zrzut ekranu 2024-03-05 211425

Pobierz
  • Odpowiedz