Wpis z mikrobloga

Zawsze dziwiło mnie, że w tak bogatym, popularnym uniwersum jakim jest #masseffect nie osadzono jeszcze oficjalnej, fabularnej #grybezpradu... No i doczekałam się wreszcie. Kooperacyjny Mass Effect Priority: Hagalaz dla 1-4 graczy jeszcze w 2024. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mass Effect co-op board game will see players battling Cerberus as Shepard, Tali, Garrus, Liara and Wrex. [Dicebreaker]

The crew of the Normandy have one more mission... A Mass Effect board game 'Priority: Hagalaz' is coming to your favorite stores on the Citadel in 2024! [Modiphius]

Players will choose from six different characters--Garrus, Liara, Tali, Wrex, and both male and female Shepard--with each represented by a 32mm-tall plastic miniature figurine. Each character can have their abilities, special attack powers, and gear customized throughout the mission, with optional loyalty missions buffing characters even further if completed. [Gamespot]

Official Mass Effect board game will cost “well under $100”. Modiphius' Mass Effect board game is coming in Q4 of 2024 - and the firm's boss tells us it's simpler and cheaper than most big-box games. [Wargamer]

#masseffect #bioware #grybezpradu #gry
wysuszonyszkieletkostnyczlowieka - Zawsze dziwiło mnie, że w tak bogatym, popularnym ...

źródło:

Pobierz
  • 13
@PANCZLONEK: gdyby nie ingerowali przy tym w lore i nie ubogacali fabuły współczesną narracją, to też bym przytuliła taki remake. Tylko boję się, że poszłoby to w stronę otwartego świata z super dynamicznym drzewkiem skilli i mechanikami walki z GoW... Więc może lepiej niech nie robią. Zawsze można podreperować drewno jakimiś fajnymi modami z Nexusa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PANCZLONEK: moim zdaniem DA2 jest najsłabsza z całej serii ze względu na recykling map i specyficzną budowę (wszystkie wydarzenia zamykają się właściwie na terenie jednego miasta i jego najbliższych okolic). Równocześnie jest chyba najciekawsza, zaraz po DAO/DAA, pod względem fabularnym (bo to opowieść snuta przez Varrica) i ma bardzo charyzmatycznego protagonistę, kilku towarzyszy też zapada w pamięć. Bardzo podobały mi się też dodatki - chyba nawet bardziej od bazowej gry. Ograć
a po Dragon Age 2 warto sięgać? Bo jeszcze nie grałem ( ͡º ͜ʖ͡º)


@PANCZLONEK: Dokładnie jak piszę @wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka, gra sama z siebie jest krokiem wstecz w stosunku do pierwszej części, ale postacie są mega spoko.

@wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka To jest w sumie ciekawe, że taki Mass Effect nie ma, a nawet Stardew Valley dostało planszówkę i książkę kucharską ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krs90 - >a po Dragon Age 2 warto sięgać? Bo jeszcze nie grałem ( ͡º ͜ʖ͡º)

@PANCZLONE...

źródło: obraz_2024-03-05_092500223

Pobierz
@Krs90: Nom w DA2 to chociaż postacie były zajebiste (no i też jak grałem pierwszy raz to byłem super zajarany po przejściu DA:O z dodatkami) to gameplay był strasznie wkurzający. I fakt, że każda lokacja wyglądała tak samo. Bo w takim DA:I to była tragedia. Tylko Varrik tam był fajną postacią, ale on się nie liczy, bo pierwotnie był z DA2.