Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Zima ogólnie sama w sobie jest w porządku i jak każda pora roku ma plusy i minusy ale najwiecej za zimą tęsknią ludzie którzy nie muszą np pracować w warunkach zimowych i maja #!$%@? bo mimo ostrej zimy to siedzą w ciepłych domkach czy innych pomieszczeniach a jakby przyszło pracować na zewnątrz i nie mówię tu tylko o odśnieżaniu to myśle ze szybo by się tej zimy odechciało XD
@jmuhha nie wiem gdzie mieszkasz ale u mnie takich dni śniegowych było kilka. Głównie padał deszcz, wiał wiatr i było ciemno jak w #!$%@?. Do dupy z taką zimą.
@jmuhha: też mnie wkurza to przejście z sodówek na ledy.. biorą tyle samo prądu a dają dużo mniej światła w przypadku latarni.
Tak mi brakuje tego pomarańczu że nie wiem. Poza tym taka temp barwowa lepiej działa na człowieka nocą niż niebieskie światlo
@jmuhha jeszcze żeby tak to wyglądało to pół biedy. W praktyce jest plucha, zimno i mokro (okolice -1 do +5 są imo najgorsze przy dużej wilgotności), szaro i wietrznie.
Jak przez tydzień było -10, leżał śnieg, na niebie nie było chmur tylko słońce to było zajebiście. Tyle, że był to błąd matrixa i po paru dniach wszystko wróciło do normy..