Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do chyba #divyzwykopem takie czysto teoretyczne bo szukam sensu by odkładać kasę.

Zakładamy że mam urlop, biorę sobie hotel w nadmorskiej miejscowości. Ogólnie będę leżał z #!$%@? na wierzchu, ale nie na to odkładam kasę. Powiedzmy, że mam wolne 5k i chciałbym jeden dzień poczuć się kochany, chciałbym mieć taką "koleżankę" co pośmieje się z moich #!$%@? żartów, przytuli się, pocałuje. W zasadzie to chyba nawet stosunku by nie było, po prostu chciałbym przez jeden dzień poczuć się jak człowiek, który kogoś interesuje. Gdzie ja mam #!$%@? szukać takiej baby? W sensie na #roksa mogę sobie brać jakąś na całą noc ale obawiam się, że mnie zleje ciepłym moczem i powie, żebym albo ruchał albo #!$%@?ł. A ja chciałbym tylko się przytulić, obejrzeć film, pogadać o czymś.

#pytanie #przegryw #niebieskiepaski
  • 13
  • Odpowiedz
ja bym nie potrafił czerpać przyjemności z tego że opłacona prostytutka udaje że śmieje się z moich żartów xD


@debi5s: dziewczyna która jest z tobą dla korzyści materialnych jest lepsza xd
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy jeśli masz mniej niż 25 lat nie wyglądasz na 2/10 to podbijał bym do losowych dziewczyn z ulicy i gadał że jakoś chcesz się rozerwać, masz zajebisty hotel i 4k do rozwalenia w ciągu nocy lub dwóch.
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: jeśli masz jakieś zainteresowania to szukaj szarej myszki w środowisku podzielającym te zainteresowania. A jak nie masz, to szukaj w robocie, Biedronce czy innym Dino.
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy ziomek pójdź do lokalnego burdelu…. Zobaczysz jaka to patologia…. Idealizujesz relacje damsko męskie i takich realacji wszędzie bym szukał tylko nie w burdelu.
  • Odpowiedz