Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kishibashi: Dejcie mieszkanie! Najlepiej w Wawie w Złotej 44 xD

Lewaków dupa piecze, że są leniami po zawodówce i nie stać ich na mieszkanie.

Pochodzę z Polski B, z rolniczej rodziny. #!$%@?łem całe studia, pierwsza praca po studiach za 2k netto by nabrać doświadczenia. Po 5latach kupiłem mieszkanie w mieście wojewódzkim bez kredytu.

Ucz się, szukaj lepszej pracy, rozwijaj się. Kasa leży na Ziemi.

NIEEEEE!!! JA kcem już! Ty prawaku! Ja
@pilencjusz: widać, że jesteś z rolniczej rodziny, bo poziom intelektu mierny. Ja też nie miałem lekko na starcie przez śmierć jednego z rodziców, pierwszą pracę to podjąłem w liceum (leniu, nierobie), a po studiach zarabiałem 4 razy tyle co Ty (leniu, nierobie). Co prawda miałem dużo szczęścia, że tak się złożyło, ale dzięki temu mogę patrzeć z góry na takich nierobów jak Ty (skoro Ty tak wyrażasz się o innych)... To
@kishibashi: Otóż nie ocenia się po tym jak zaczyna, a po tym jak kończy.

Pokazuje jedynie, że chcąc można się dorobić mieszkania obojętnie jaki się miało start w życiu.

PS - dzisiaj jestem na kierowniczym stanowisku, odpowiedzialny za projekt warty kilkadziesiąt milionów euro.

Także kolegą (wielka lewa inteligencjo) uważaj kogo obrażasz nieukiem.

Bez odbioru.
@pilencjusz: rujnują mnie od środka goście, którzy jednego dnia sprzedają kupony na pyszne.pl po 5 zł, a drugiego zgrywają lordów patrzących na innych z góry ¯\(ツ)/¯

Mam mieszkanie, wiele osób, które chcą normalizacji rynku też mają mieszkania, bo to nie koliduje z RIGCZem. Nikt nie daje o to #!$%@?. Ty natomiast masz (albo i nie) mieszkanie i już masz potrzebę pokazania wyższości nad tymi co nie mają, bo uważasz, że skoro
@kishibashi: To ty się srasz o to :) Ja tylko mówie, że gardzę osobami które chcą coś za darmo.

Tak, sprzedawałem kupony na pyszne.pl. To się nazywa przedsiębiorczość, mało znane słowo dla lewaków.

Jedynie zmiana prawa gdzie, właśiciel mieszkania może z dnia na dzień wywalić lokatorów którzy nie płacą na najem naprawi rynek. Tysiące mieszkań wróci na rynek i będzie łatwiej i taniej znaleźć mieszkanie.

Ale Ty chcesz wszystko za darmo,
@pilencjusz: nikt niczego nie chce za darmo, a rozsądnej polityki mieszkaniowej, która nie będzie nakręcać cen i zabezpieczać je przed spekulacją.

Czy te kupony promocyjne to jest ten projekt warty setki milionów euro?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kishibashi: Widzę, że nadal dupka piecze.
Oczywiście, że nie. Ale nie będę Ci pisał jaka branża i czym się zajmuje, bo możesz dostać zwarcia styków w mózgu.

Także idź, walcz sobie z deweloperami. A ja wracam do robienia hajsu.

Nie pozdrawiam.
@pilencjusz: jeszcze raz, mam mieszkanie, kwestie materialne nie martwią mnie, ale widzę masę problemów na rynku mieszkaniowym, które dotyczą młodych ludzi. Brak zgody na spekulacyjny model rynku to nie jest walka z deweloperami.

Sprzedajesz kupony zniżkowe po 5 zł i spędzasz wakacje w cenach za nocleg w dobrym hotelu. Faktycznie, wracaj do "robienia hajsu". Przyda Ci się.
@kishibashi: Przyda, jasne, że przyda. Kolejne mieszkanie samo się nie kupi. Jak myślisz, że mnie obrazisz lewaku to się mylisz. Bierzesz jedynie wpisy, które Ci pasują. Czemu nie napiszesz, że pracowałem w Tesli w Gigafactory? Nie pasuje?

Trać czas na walkę z wiatrakami. Jak spadnie Ci mieszkanie od Państwa, napisz. W innym wypadku już do mnie nie pisz.

Nie pozdrawiam
@pilencjusz: po raz wtóry ignorujesz informację, że mam mieszkanie, więc nie płacz mi proszę, że pomijam jakieś Twoje urojenia. Serio, miej trochę wstydu, nie wyzywaj ludzi od biedaków, gdy jeździsz na wakacje za 1200 zł. Nie chodzi mi o to, żeby się nad Tobą wywyższać, ale sam się prosisz swoim zachowaniem i takimi odzywkami.