Wpis z mikrobloga

Po 2 latach używania #android stwierdzam - to tandeta, lipa i gunwo. Czysty system śniga bez xarzutu około dnia. Procesor to ma jak mój stary pecet, a nawet film na youtube zawiesza cały telefon na kilka minut. Nie wpominam juz nawet o czasie reakcji - po 11 minutach od zawieszenia sie youtube zareagowal na guzik "home", po kolejnych 5 zaczął reagować. Chyba sie przesiądę na #windowsphone 6, chce ktoś się zamienić za coś o podobnych parametrach?
  • 92
ace 2 to gówno dla gimbów co rodzice im na komunie kupili tego lowenda xD


@bartov: To po co instalować system na maszynie, która go nie pociągnie? To właśnie magia Androida, że wymaga gigaherców i gigabajtów do pogrania w snejka i odebrania sms'a. Przypomnę tylko, że YT działał już na Noki E63, która miała raptem 333MHz i ramu tyle, co kot napłakał. Generalnie system do dupy a jak jeszcze sprzęt jest
@WielkaPolska: dobrze powiedziane telefon. ale to smartfon. jesli chcesz telefon za 2k zeby sie nie wieszał to kup iphone albo stara nokie - to prawdziwe telefony i nic poza tym. android to oferta rozszerzona dla tych ktorzy chcą wiecej.
Kumpel kupił tydzień temu Nexusa 5. Jeden z lepszych telefonów teraz na rynku. 2GB pamięci. Po uruchomieniu sam system zajmuje 800MB.


@tomabanas: Ubuntu na start pochłania 450 MB pamięci RAM. A mowa o pełnym systemie operacyjnym używanym na komputerach. Co oni tam władowali w tego Androida, że zżera tyle pamięci?
Wydawanie 2000 sztuk złota na telefon to wada mózgu.


@Analityk: nie, w żadnym wypadku. wada mózgu to albo kłamanie odnośnie zarobków albo telefonu lub kupowanie czegoś na co cie nie stać.

za 300k zł też kupisz dobre mieszkanie, jednak są ludzie dla których kupno apartamentów za 300kzł za m2 to żaden wydatek.
Bo sie ludzie rzucaja na telefon jak nie umieja go obslugiwac.

Android to tak naprawde skomplikowany system i zeby spersonalizowac go do swoich potrzeb musze miec conajmniej roota.

Teraz mam l9 i nie moge zdzierzyc tego ze czasem klawiatura otwiera mi się nawet 5 sekund.

A telefon muli tylko i wylacznie jak ma zapchany ram.

Uwazam ze android tak naptawde jestbzbyt skomplikowany dla przecietnego uzytkownika, a wybieraja telefony z tym systemem bo
@madtrexx: rozszeżona oferta? Raczej zestaw dla majsterkowicza który lubi co chwile dłubać w telefonie. Kup sobie starego golfa i wymieniaj co chwile silnik to też będzie dobrze dzialal, ale tu chodzi o to aby telefon bez grzebania w nim dzialal dobrze
#!$%@? glupoty, mam nexusa 4 od 5 miesiecy i chociaz wyszedl juz nowszy model, a system aktualizuje za kazdym razem do najnowszych i nie zacial sie ANI RAZU, pozdrawiam fiotr praczewski.
@Shaki:

1. Czekaj aż ktoś na mirko zacznie narzekać na androida, że zamula i ogólnie nie da się korzystać z telefonu.

2. Obraź go, pisząc, że jest debilem, nie umie zarządzać aplikacjami i korzystać z truepowermocy androida

3. Obraź przy okazji użytkowników windows phone i ios, wyzywając ich od debili i pół-mózgów

4. Czekaj na #flamewar i zgarniaj plusy

5. ????

6. PROFIT!!!

Ja #!$%@?, co za mentalna gimbaza, uciekam z