Wpis z mikrobloga

Po 2 latach używania #android stwierdzam - to tandeta, lipa i gunwo. Czysty system śniga bez xarzutu około dnia. Procesor to ma jak mój stary pecet, a nawet film na youtube zawiesza cały telefon na kilka minut. Nie wpominam juz nawet o czasie reakcji - po 11 minutach od zawieszenia sie youtube zareagowal na guzik "home", po kolejnych 5 zaczął reagować. Chyba sie przesiądę na #windowsphone 6, chce ktoś się zamienić za coś o podobnych parametrach?
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Misc: kolego bierz wp, nawet jak masz 512ramu mozesz zawalić caly system i po roku będzie Ci chodził jak nowy. Nie baw sie w tandetne androidy które trzeba co chwile czyścić i rootowac a i tak sie zawieszaja
  • Odpowiedz
@Shaki: zarządzanie aplikacjami xD. Niestety większość ludzi oczekuje sprawnego działania niezależnie od ilości aplikacji i nie ma czasu na jakieś zarzadzania aplikacjami, ramęm, cpu itd #bekazandroida motzno
  • Odpowiedz
tak to jest jak się używa smartfona z biedry z Andrzejem za 99 zł


ten telefon przecież jest za 1zł w abonamencie za 19zł, więc czego oczekujesz?


ace 2 to gówno dla gimbów co rodzice im na komunie kupili
  • Odpowiedz
@Ebane: Powiem Ci tak, w tej chwili na Lumii 820 mam tak mało miejsca na dysku że nawet zdjęcia nie mogę zrobić włączyłem 4 minutowy filmik na youtube i działa bez żadnych scin czy buforowania, nie mówiąc o tym że cały system chodzi bardzo płynnie i nawet gta san andreas działa. Więc pytam co ma pamięc wewnętrzna do filmików na youtube?
  • Odpowiedz
@WielkaPolska: Nie chodzi mi o ilość wolnego miejsca tylko o prędkość pamięci. Miałem już doświadczenie z telefonami na Androidzie i nawet 4 rdzeniowy procesor i 2gb ramu nie pomoże, jeśli pamięć wewnętrzna jest wolna. Dlatego czasem telefon o takich samych parametrach, ale szybszej pamięci chodzi dużo sprawniej. Tutaj jest to dość dobrze opisane: http://blog.pclab.pl/mieszko/Dlaczego.m%C3%B3j.smartfon.zamula.si%C4%99.po.pewnym.czasie,312
  • Odpowiedz
@Ebane: Co nie zmienia faktu, że kupując telefon z Androidem musisz zwracać uwagę na takie szczegóły, jak prędkość pamięci wewnętrznej. Przecież to jest śmieszne - kupując telefon za kafla oczekujesz, że będzie działał sprawnie, ostatecznie dostajesz NOWOCZESNY PROCESOR z DUŻĄ ILOŚCIĄ PAMIĘCI RAM, podoba Ci się wygląd, najnowszy soft ale po zakupie, otworzeniu pudełka okazuje się, że przyoszczędzili na pamięci wewnętrznej i wszystkie cyferki w dupę.
  • Odpowiedz
  • 1
@Shaki: Android nawet na telefonach ze średniej półki to gunwo. Na mojej soli na czystym systemie gdy działa jakaś apka i ktoś do mnie dzwoni to system się wiesza. Jak to nie jest gunwo to ja nie wiem...
  • Odpowiedz
  • 0
@kaskaderMike: To prawda ja podejrzewam że główny problemem mojej solniczki jest właśnie wolna pamięć. Ja wrzucam coś na nią z PC to transfer ledwo sięga 1MB
  • Odpowiedz
  • 2
@kaskaderMike: przecież piszę że na czystym systemie też się wieszał!! Więc skoro producent nie potrafi przygotować systemu żeby świeży telefon działał dobrze to coś jest nie tak.
  • Odpowiedz