Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
3 lata temu totalnie się przebranżowiłem i założyłem swoją działalność zarządzającą nieruchomościami. Dobrze się w tym czuje jednak, trzeba było jakoś zacząć i zdobyć know-how. Przez 2 lata pracowałem na b2b dla jednej firmy gdzie się dużo nauczyłem. Chcąc rozwinąć coś swojego przeszedłem do znajomego mojego przyjaciela który też jest na JDG, aby razem rozwinąć firmę. Niestety mija rok, a widzę że zamiast się rozwinąć czuje się jak stażysta za marne pieniądze i z każdym dniem czuje się bardziej jak pracownik i to gorszego sortu, bez urlopu z jakimiś głupimi uwagami. Swoich klientów nie złapałem, i nie wiem co dalej robić. Odejść trudno bo z czegoś trzeba żyć, wracać na etat też nie chce bo robotę samą w sobie lubię jednak nie wiem jak wyjść z tej sytuacji która coraz częściej wpływa na życie poza pracą. Co robić?

#pracabaza #praca #pytanie #pytaniedoeksperta #przegryw #nieruchomosci #zarzadzanie #pracbaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim może znaleźć klientów? Zainwestować w marketing w internecie, w taki sposób znaleźć nowych klientów, próbować odbić konkurencji klientów, to trudniejsze. Przygotować strategie marketingowa, ustalić budżet i jazda.
@mirko_anonim Ciężki temat bez swoich klientów. Mogę Ci podpowiedzieć że np na mojej grupie osiedlowej jest co najmniej kilka razy w roku zapytanie o nowego zarządcę wspólnoty bo ten który rządzi na dzielni jest delikatnie mówiąc do kitu. Może dodaj się do grup i zareklamuj że jesteś nowym biurem i zapraszasz do siebie itp itd. Będąc jednocześnie u tego znajomego niestety. A jak złapiesz kilku klientów to się pożegnacie.