Wpis z mikrobloga

@Mamaboss: Ludzie od zawsze wylewają jad na tych, którym się udało. Wykop i internetowe środowiska to niestety nie wyjątek. Hejt i opluwanie to ich życie.
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Nie uważam, że to postkomuna. Ludzie tacy po prostu są. Muszą sobie jakoś obrzydzić tych, których nie chcą lubić. To po prostu redukcja dysonansu poznawczego. Ktoś jest większy ode mnie? pewnie debil. Dziewczyna jest ładniejsza? Na 100% głupia jak but.
I taka racjonalizacja, chyba od wieków to z nami jest i będzie, oh well ()
  • Odpowiedz
  • 0
@Naavle: Owszem, jednak nie do końca się zgodzę - mieszkam od ponad 5 lat zagranicą i to mnie zawsze trafia gdy odwiedzam rodzinę w Polsce jak strasznie ludzie są uczuleni na pieniadzę, czyjś wygląd i jak bardzo interesują się cudzym życiem. Zagranicą nie mam takiego uczucia xD
  • Odpowiedz
@Mamaboss: No tak, zależy gdzie, ja mieszkałem jakiś czas w Bułgarii i miałem podobne wrażenia jak tutaj. Oprócz tego, że nie znałem języka xD
A gdzie? z ciekawości gdzie taka różnica xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Naavle: południowa Hiszpania () nie zdradzam dokładnego położenia, bo jestem znienawidzona przez wykopków xD z tego co widziałam w komentarzach, to wypisywali do jakichś obcych kobiet na tiktoku i instagramie z myślą, że to ja xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Strigiformesman: Nie probuj grac wielkiego gentlemana, bo patrząc na twoje wpisy to nim nie jesteś ;)) nie mam zamiaru przeszukiwać twojego profilu jednak widziałam pewne twoje komentarze :))
  • Odpowiedz