Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: to taki temat rzeka, zaraz obok możesz zrobić wpis pt "najbardziej przehajpowany album muzyczny" albo film. Zawsze się znajdzie ktoś kto narzeka bo oczekuje coś innego xd a mi RDR2 się mega podoba i delektuję się każdą chwilą w tej grze i czuję immersję w jej fabule. Moment w którym raptem cały obóz spotyka się na ognisku by pić i śpiewać i rozmawiać jest po prostu, super. Tyle szczegółów które
  • Odpowiedz
z trzema się zgadzam ale obrażać bioshocka infinte? Wstydź się!

@open_or_die:
Bo Infinite to przereklamowane gówno, fabuła nie trzyma się kupy, tyle że jest pseudointelektualny i wydaje się głębszy niż jest, a jeszcze jakieś resztki sensowej charakteryzacji postaci z podstawki to zniszczyło Burial At Sea, typu niżej jest jeden z bardziej żenujących retconów z tego dodatku. Jedynka i dwójka były lepsze zarówno pod względem fabuły jak i estetyki (Art Deco).
Fennrir - >z trzema się zgadzam ale obrażać bioshocka infinte? Wstydź się!
@openordie...
  • Odpowiedz
@StdPtr:

większość Assasins Creedów


Tak, jedna z największych zagadek to popularność tej serii. Np. z tego powodu, że podobną mechanikę ma Jedi: Survivor i Fallen Order, to też był ogromne rozczarowania, bo jestem fanem SW. Ze starszych gier to Warcraft III, bo wtedy grafika 3D była paskudna (ogólnie wszystkie gry przechodzące na wczesne 3D mnie rozczarowały). Aha, pamiętam jesze taką grę SW: Force Commander, też się bardzo zawiodłem.
  • Odpowiedz
@qeti: Mnie W3 też troche rozczarował - aczkolwiek historia się broniła- tymi Pandami, Murlokami i taką cukierkową grafiką. W ogóle wczesne 3D to był dramat a w strategiach to już w ogóle.
  • Odpowiedz
@Sebastian_II_Mordeczka: Mnie się spodobał ogólnie KCD, ale po tym jak dotarłem do pierwszego miasta (początek gry praktycznie) i okradłem wszystko co się dało i latałem w jakimś zajebistym pancerzu, albo ciuchach z wysoką charyzmą i srałem pieniędzmi to mi się znudziło i przestałem grać. Skopali balans.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: I w sumie pytanie dlaczego cię rozczarowały? Bo ktoś ci te gry przedstawiał jako mesjaszy gamingów i jednak okazało się, że oczekiwania rozminęły się z rzeczywistością?
  • Odpowiedz