Wpis z mikrobloga

@KwasneJablko: nie kasuj już, sam nawet zaplusowałem hehe

Już przypomniałem sobie, tam chodziło o to że w pewnym momencie o tym czy ostatni mandat w okręgu podwarszawskim weźmie konfa czy lewica decydowało kilkanaście głosów. Koniec końców obie listy wzięły po jednym z uwagi na nieco gorsze wyniki innych list, ale no różnie mogło być.

Nie zmienia to faktu, że w skali ogólnopolskiej zadecydowało może z kilkaset tysięcy głosów, podobnie jak w
Już przypomniałem sobie, tam chodziło o to że w pewnym momencie o tym czy ostatni mandat w okręgu podwarszawskim weźmie konfa czy lewica decydowało kilkanaście głosów. Koniec końców obie listy wzięły po jednym z uwagi na nieco gorsze wyniki innych list,


@dozerman230: Tak, zarówno konfa jak i lewica wzięły mandaty, straciła go jednak KO, konkretnie Rozenek xD
@Kielek96: Zdecydowanie nie warto chodzić na wybory, bo to nie jest postawa patriotyczna. Różnica w jakości rządzenia poszczególnych partii rządzących, w ostatnich latach, jest niewielka. Żadne ugrupowanie nie nadaje się, więc jak nazwać poparcie osoby ubiegającej się o stanowisko? Głupota/debilizm/naiwność. Także mogę napisać, że (przyprawa) jak polityk.
@KwasneJablko: Mikro na wykopie w pigułce. Nie ma pojęcia o czym mówi, ale krzyczy najgłośniej. Bosakowa miała więcej głosów niż Korwin i Wilk razem wzięci (1 i 3 miejsce na liście, ona była 2)
@Kielek96: Mam wrażenie, że po wyborach ludzie są przekonani, że te 11 milionów ludzi co na nich głosowało nagle wyparowało. Ufo ich wywiozło.
A tymczasem oni nadal są Polakami.
Jeżeli obecna władza tego nie zauważy, to za 4 lata może wahadło odbić jeszcze bardziej w PiS.
Już raz rządy PiS się skończyły ku euforii wielu.
To było 8 lat temu.