Wpis z mikrobloga

@BlackpillRAW: No oczywiście, bo powinna brać skrzata w swoim wzroście, który w żaden sposób nie jest przystojny i nie zapewni poczucia bezpieczeństwa. P0lki przecież mają gadzie mózgi i kierują się instynktem, więc czego oczekujesz? Że nagle zrezygnują z natury, bo jakiś karzełek tak chce? xD
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: Dobrze wie, że jak weźmie chłopa sub 180cm i przypadkiem urodzi syna to skazuje go na bycie wiecznym przegrywem. Po co ryzykować, że jej geny znikną z puli? Lepiej brać 2 metrowca i być wzrostofetyszystką.
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Natura jest tutaj akurat brutalna i 2 metrowców mało która kobieta w ogóle chce, bo to zaburzenie. Wykres centylowy wzrostu mężczyzn i kobiet dokładnie pokazuje co jest idealne i obecnie najbardziej idealny jest przedział 181-183, poniżej 179 wykres bardzo mocno spada na każdym centymetrze, powyżej 185 wykres również spada, wolniej, ale spada, powyżej 190 spada szybko, 2 metry to odpad genetyczny.
  • Odpowiedz
@antoni-lesniewski: Jaki cope, przecież to sama natura. Natura nienawidzi mocnego odbiegania od normy. Czyli 160 cm karzeł, czy 200 cm patyczak jest tym właśnie odbieganiem od normy. Zazwyczaj natura lubi delikatne odbieganie od normy w pozytywną stronę, co tworzy osobniki najbardziej atrakcyjne. Średni penis ma 13 cm, ideałem jest krótki zakres 16-16,5 cm, a 22 cm pała jest kalectwem.

I tak jest ze wszystkim. Kwadratowa szczęka jest ideałem, do pewnego momentu.
kupkesobieciagne - @antoni-lesniewski: Jaki cope, przecież to sama natura. Natura nie...

źródło: Bez tytułuff

Pobierz
  • Odpowiedz
@kupkesobieciagne ktoś tu chyba ma kompleks wzrostu ( ͡º ͜ʖ͡º) taka dziewczyna idealna wzrostem dla 2 metrowca, moja ex siatkarka 184cm, w zespole laski podobnego wzrostu i każda z chadem praktycznie w związku, więc szukasz na siłę problemu
  • Odpowiedz
@ThirtyDoorKey: Ja mam 185 cm i nawet centymetra więcej nie chcę, bo świat jest stworzony pod mój wzrost, a nawet pod -5 cm mniej.

Córka 188 cm to odpad społeczny. Ładnych siatkarek jest kilkanascie w Polsce, reszta to obrzydliwe konie z napędem na przód.
  • Odpowiedz