Wpis z mikrobloga

@jaszczu: a z tych 12 "zrealizowanych" część to dalej tylko zapowiedzi (np. VAT dla beauty) lub częściowa realizacja np. ceny prądu obniżymy, ale tylko na pół roku gdy są wybory, zamiast na cały rok.
@Gieremek: punkt 22 ich obietnic, czyli postawienie Morawieckiego, Niedzielskiego, Sasina przed Trybunałem Stanu. Na jakim etapie teraz to wszystko jest? Punkty 26-28 też na jakim są etapie? Tam jest "rozliczymy", a nie "zaczniemy rozliczać". Ten proces jest dość długi i na pewno nie dało się tego zamknąć w 100 dni. Więc te punkty od początku były niemożliwe do zrealizowania. To tak btw.
jeszcze zdąży?


@jaszczu: 100 rzeczy do zrealizowania od wygrania wyborów odważnie zakładając że wygra przyszłe i będzie startował gdzieś od 25 zrealizowanych? wydaje mi się że to banał, ale niestety przerasta przeciętnego konfedepisowca

punkt 22 ich obietnic, czyli postawienie Morawieckiego, Niedzielskiego, Sasina przed Trybunałem Stanu. Na jakim etapie teraz to wszystko jest? Punkty 26-28 też na jakim są etapie?


@Heterosovieticus: skoro nie zaczął jeszcze lecieć czas od wygrania wyborów przez