Wpis z mikrobloga

Nie czaję tej nagonki na #pasut po podcaście psa revo i łysego kukolda XD chłop dobitnie powiedział prawdę, może brzydką wulgarną i niewygodna ale prawdę. Ja to widzę tak: wszystkie beciaki oburzone tym zachowaniem gdyby mieli tylko okazję przez chwilę tak pożyć i pobzikać to daliby sobie rękę obciąć, taka natura. Po co się okłamywać, według mnie giga czad bo robi z tymi babami wszystko to co mają do zaoferowania #revo #gimper #famemma #gownowpis
  • 23
  • Odpowiedz
@GajowyKapota uwierz mi, to co on powiedział w tym wywiadzie może zaimponować jakiemuś 16 latkowi. Sex z byle kim, branie narkotyków, nie dbanie o higiene tym samym zerowy szacunek dla zdrowia innych osób to nie jest super życie chada. To chwytanie się kontrowersyjnego kontentu byle nie zostać odstawionym na bok. On bardzo destrukcyjnie podchodzi do swojego życia, a to domena osób z dużymi problemami psychicznymi i problemami z twardymi narkotykami.
  • Odpowiedz
@Jerzy_Kudelski: Ja już to pisałem że nawet nie ma co tego komu tłumaczyć. Jego historie są zabawne dla pryszczatego 15 latka grającego w lola i ktoś kto ma normalne życie towarzyskie i kobietę nie dowierza co ten chłop mówi. To nie są jego poglądy tylko narzucanie wręcz kto co ma robić i że życie w związku to jakiś dramat XD typ ma jakis kryzys wieku średniego
  • Odpowiedz
@Jerzy_Kudelski

Oglądałem ten wywiad i zgadzam się z Pasutem, tylko wy nie za bardzo zrozumieliście co on mówił i w jaki sposób. Doskonale kontrował argumenty reva i kukolda, nawet pocisnął go za otwarty związek. Wypieracie prawdziwą naturę kobiet, jednocześnie chcąc przekładać alternatywną rzeczywistość z filmów romantycznych na realne życie.

Pasut pokazuje ci realne życie, masz je nagrane u niego na kanale, tak działa świat i tego nie zmienisz. Możesz się oburzać, szukać
  • Odpowiedz
@Notabene nie bardzo chciałbym dyskutować z opinią zamiast faktami, ale z Twojego komentarza wynika, że jak pójdziesz na meline, albo będziesz woził pijane i naćpane dziewczyny to musi oznaczać że rzeczywistośc tak wygląda. Owszem ale nie rzeczywistość wszystkich ludzi tylko Twoja i osób z kyótymi przebywasz. Wsparcia, miłości, szacunku, partnera itp. nie szuka się na Roksie w objęciach przeruchanej 25 letniej panny. Piszesz też że Pasut pokazuje mi realne życie, nie on
  • Odpowiedz
xd wiekszosc przezyla ten okres w liceum i na studiach. jak masz 30 i jara cie takei cos to wspolczuje


@maszszluga: +1 nikt nie udaje dziewicy w burdelu ale takie ostre #!$%@? to raczej szkoła średnia i studia a nie codzienne życie
  • Odpowiedz
@Notabene: czyli tak w skrócie, sugerujesz, że twoja matka to szon? Dobrze rozumiem? Bo taka jest prawdziwa natura kobiet? Ja na szczęscie mam inne zdanie i widzę, że nie nie jestem odosobniony ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pasut pokazuje jak to nazwałeś "realne życie" (#!$%@? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)),
  • Odpowiedz
@Seroxik

Moja może nie, ale twoja już może tak. Pogadaj z matką, mocno się zdziwisz jak ci zacznie opowiadać co #!$%@?ła będąc małolatą. Mam 32 lata, większość znajomych dziewczyn ma już swoje rodziny i dzieci, ich dzieci za 15 lat będą pisały w internecie bzdury podobne do twoich, broniąc swoich matek. Tyle, że ja wiem co one robiły i #!$%@?, tego nie da się obronić.
  • Odpowiedz
@Notabene: no to ja mam 33 lata, nie jestem #!$%@? przegrywem jak ty i nie stawiam wszystkich kobiet w jednym szeregu, twierdząc, że każda to szon. Tak może twierdzić tylko idiota, który ma problem z kobietami i to w nich szuka problemu a nie w sobie.
Ja swojej matki nie muszę pytać o nic, bo jak zauważyłeś, bądź nie, to ja mam inne zdanie od twojego. I dla jasności nie wyzwałem
  • Odpowiedz
@Seroxik

No, jesteś chadem. W dodatku nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Zamknij już mordę, nie będę ci tłumaczył o co mi chodzi. Chłop powiedział prawdę o tym co widzi, a ty się spinasz bo ci witaminki wyjaśnia
  • Odpowiedz
@GajowyKapota: prawda czyli co? To jego gadanie, że weneryki to wymysł lobby prezerwatywowoego, czy że leki na depresję to #!$%@? dają i to zwykłe narkotyki? xD
Pasut to zwykły, przećpany chłopek z wybujałym ego
  • Odpowiedz
Pasut pokazuje ci realne życie,


@Notabene: i tu jest problem. To nie jest realne życie. To jest FRAGMENT realnego życia, który Pasut rozciąga na cały real. Do tego przyozdabia ten fragment w swoją mitomanie i hipokryzję
  • Odpowiedz
@Notabene: Koleś 32 lata, a jakbym z 15 latkiem pisał, #!$%@? chady, witaminki, nieźle jest na bani.
Szczerze? Myślałem, ze dam ci dobry przykład i trochę nad tymi głupotami pomyślisz, zreflektujesz się, ale jak widać nadal jest problem z głową.
"Zamknij już morde, nie będę ci tłumaczył o co mi chodzi" - użyte w dyskusji to już korona na twoim #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kiedyś usłyszałem
  • Odpowiedz
@Seroxik

Poczekaj, bo nie dojdziemy do żadnych wniosków, oprócz takiego że jesteś jakimś chorym chłopem który ma problemy ze zrozumieniem tego co mówił pasut, a on tylko odpowiadał na pytania które mu zadali. To ty się o to spinasz, ty masz z tym problem i nie zrozumiałeś że ja czy taki pasut mamy #!$%@? na twój punkt widzenia i czy cię to boli czy nie.

Widzisz, nazwałeś mnie idiotą, a ja tylko
Notabene - @Seroxik 

Poczekaj, bo nie dojdziemy do żadnych wniosków, oprócz takiego ...

źródło: temp_file7185056484443515961

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 4
@Notabene: Stary ale daj już im spokój XD oczywiście, że ja czy Ty bedziemy szurami i popieramy ćpanie i inne gówno w opinii takich wacków. Oni by chcieli tak żyć, tylko zostało im romantyzowanie swojego bycia normikiem. Jeśli ich relacje z różowymi wyglądają tak że ona odpowiada "aho nom xd ok" i nic poza tym to musza sobie wmawiać że ich emocjonalność jest dużo wiecej warta. A gówno XD Nadal Pasut
  • Odpowiedz
@Notabene: serio ja już cie nie czaje, każesz zamknąć morde, po czym znowu wywołujesz mnie do dyskusji. Twoja chora bania też obejmuję schizofrenie widzę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Chłopie ale zrozum, że ja mam #!$%@? na twój punkt widzenia. Nigdzie sie nie spinałem, dopiero jak ty zacząłeś, a jedynie dałem ci przykład, ty idziesz cały czas w zaparte, więc po prostu to jest twoje zdanie i tyle.
  • Odpowiedz