Wpis z mikrobloga

Świadkami gwałtu na białorusince w Warszawie były 2 kobiety. Kiedy się to działo obie na chwilę przystanęły, ale Dorian kazał im spier&$lać, więc uznały, że ok.

Namawia się ludzi do nie zwracania uwagi na innych, skupienia na sobie, nie krytykowania zachowania nikogo, tolerancji i akceptacji wszystkiego i takie są skutki.

#warszawa #gwalt #logikarozowychpaskow
WielkiNos - Świadkami gwałtu na białorusince w Warszawie były 2 kobiety. Kiedy się to...

źródło: temp_file248629935098510847

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieBendePrasowac: @JuneJohn jak czytałam to cała sytuacja trwała 15 góra 30 min (różne źródła) i dziewczyna została zaciągnięta na klatkę.

W 15 min wątpię aby policja się wyrobiła.
Nie wiem jaka brutalność musiała towarzyszyć całej sytuacji - mamy zime, dziewczyna najpewniej była ubrana w kilka warstw ciuchów. Zedrzeć ciuchy z kogoś to nie wiem ile trzeba mieć siły i jeszcze zrobić to w 15 min ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz
bezdomnych alkoholików łatwo rozpoznać i odróżnić od normalnej kobiety i gwałciciela


@JuneJohn: jak ich zdjęcia latały po wykopie, to szczerze mówiąc dość trudno byłoby ich odróżnić
  • Odpowiedz
nie, ale można wykonać szybki telefon na 112, że na ulicy, w miejscu publicznym dwóch meneli uprawia s--s i masz podejrzenie, że kobieta jest nieprzytomna albo próbuje się wyrywać. Ja dodatkowo przed odejściem krzyknąłbym do nich, że właśnie tu jedzie policja.


@NieBendePrasowac: Dzwoniłem kiedyś jak byłem świadkiem wypadku z udziałem samochodu i roweru. Rowerzysta walnął głową w krawężnik, krew się lała, a pan dyspozytor każde dać rowerzystę do telefonu i
  • Odpowiedz
  • 0
@WielkiNos wow, dzięki, że dałeś mi wyjaśnienie na te filmiki z Chin, gdzie ktoś może się topić przez 15 minut i ludzie mają to kompletnie w dupie, to wszystko tylko i wyłącznie wina chińskiego egoizmu pod tytułem "skupianie się na sobie", wszechobecnej tam tolerancji i akceptacji wszystkiego (w tym Ujgurów). Naprawdę, Twoje wnioskowanie jest niesamowite!

  • Odpowiedz
  • 2
@thighslapper0 zwracaj się do opa per kuc, wraz z kleopatrix to dwa największe konserwatywne transy tego portalu. Wykorzystują po prostu fakt, że różowa w środowisku konserwatywnym to coś rzadko spotykanego i ich odbiorcom mózg zalewa s----a.

Jakby ten wpis popełnił jakiś no name kuc to miałby góra 50 plusów, ale różowy? Uu to już dla kuców metafizyka, spotkanie z najwyższym
  • Odpowiedz
  • 3
Przy okazji op często manipuluje informacjami, często wiele dokładając od siebie. Prowokacje u niego to normalność, nie uda się, ktoś zdemaskuje, że kłamie? Trudno, usuwamy komentarz, wpis
  • Odpowiedz
myślały w swoich ramach myślowych, same by się ruchaly na ulicy ( ͡º ͜ʖ͡º)


@PANCZLONEK: byś się zdziwił; na studiach widziałem np. laskę z pierwszego roku (pierwsze miesiące studiów) z "dobrego katolickiego domu" która dała dopiero co poznanemu na będącej w trakcie domówce kolesiowi właśnie koło śmietnika w nocy xD
  • Odpowiedz
  • 4
@Tratak te usunięte komentarze są tu z nami?

Jest dużo konserwatywnych kobiet. To że ty się obracasz tylko wśród wyzwolonych, bananowych juleczek walczących o aborcję to już nie mój problem, ale nie obarczają tym innych.

Są pewne zasady produkowania wpisów na wykop żeby mieć więcej niż 50 plusów, ale możesz sobie to tłumaczyć paskiem jak chcesz ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ponad rok temu wstawiłam wpis jak idąc w nocy zobaczyłam pijaną parkę i wyglądało jakby facet napastował kobietę. Opisałam, że podeszłam do nich i upewniłam sie, że dziewczyna go zna i chce być z nim (okazało się że są parą i wszystko było okej). 90% komentujących mnie zlinczowało żebym przestała ludzi namawiać do pomocy randomowym osobom, bo można skończyć z kosą pod żebrami. Więc wykopki niech dalej szkalują :)
  • Odpowiedz
@JuneJohn ogółem to też bym nie krytykował, ale jest jedno ale - g--------l miał na głowie kominiarkę. Jeszcze nie widziałem, żeby ktoś nie będący przestępcą nosił kominiarkę, gdy mamy całkiem ciepłą zimę
  • Odpowiedz
@JuneJohn: Oczywiście, że nie, ale media pięknie nakręcają narrację o wielkiej znieczulicy Polaków. Tak samo jak z tą dziewczynką, co leżała za banerem reklamowym. "Nie zareagowały na g---t". "Wszystko widzieli i byli bierni". Obrzydliwe dziennikarstwo.
  • Odpowiedz