Wpis z mikrobloga

#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Dzień dobry - 4 marca 2024, jest to 64 dzień roku.

Imieniny Adriana, Arkadiusza, Arkadego, Eugeniusza, Kazimiery, Kazimierza, Leonarda, Leonardy, Lwa, Lucji, Lucjusza, Łucji - życzymy zdrówka ()!

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 25°C, Słońce wstało o 07:55 a zajdzie 19:59. Dla porównania w Poznaniu jest 5.3°C, a Słonko będzie z nami od 06:30 aż do 17:38.

Cytat na dziś: Przyjmować wszystko tak, jak się przyjmuje po wiośnie lato, zimę po jesieni, na sprawy ludzkie patrzyć obojętnie, jak na kolejność bezmyślnej przyrody? Dopóki żyję będę wołać: nie!

Niech spadną deszcze! (o) !

Wszystkim odwiedzającym, a w szczególności plusującym, życzymy udanego dnia - do zobaczenia już jutro.
Tymczasem czas na Toto (o)

@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @shitty_support: @slabehaslo: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @szaman136: @reyley: @Anax: @K00tek: @KKK1987: @Marinero1:
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 8
  • Odpowiedz
@TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Glupiii: @piupiulaserem: @Mosiondz: @lenythenub: @Jurgen_Van_Beethoven Witam

Proszę poznać Grzesia! Grzesiu jest Palmą i ma szwedzkie korzenie. Pojawił się u mnie w domu w sobotę, a dziś dostał nową doniczkę i ziemię
micke - @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazekone @Dioddy @Pjotsze @Dziesio...

źródło: IMG_1470

Pobierz
  • Odpowiedz
@micke: Mam teorię, że rośliny nie będą rosły wyżej, jeśli czują nad sobą sufit. W każdym razie, jeśli nie masz serca wrzucić zielonego wspólokatora pod pociąg w pewnym momencie, jesteś na śliskim gruncie, mój przyjacielu.
  • Odpowiedz