Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
@frems: Ta, problem jest raczej z attack speedem bo jak nie atakuję to nie generuję warda więc im bardziej muszę robić uniki tym mniej EHP mam i to takie błędne koło.

I nie padałem od voida jakby co xD
Żeby było śmieszniej to shade of orobyss potrafi być łatwiejszy niż niektóre exlied magi (zmieniam ringa na taki żeby mi dał 75% res przed walką).

Jak się rozpędzę to maksymalnie mam w
Elec - @frems: Ta, problem jest raczej z attack speedem bo jak nie atakuję to nie gen...

źródło: dd

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Elec dlatego się bierze gildie kupiecką i kupuje wszystko za jakieś grosze (czasami za darmo). Ta gildia z przeznaczeniem nie jest w żadnym stopniu konkurencyjna.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Akos: 7lvl już, trochę szkoda zmieniać xd

W sensie jestem w stanie dalej progresować, ale czasami jak wyleci zasadzka z dwoma forged soldierami (tymi ognistymi typami w zbrojach co potrafią się kręcić dookoła) to za bardzo nie mam nawet jak do nich podejść ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Elec imho jak zamierzasz długo grać w tym cyklu to może się nawet opłacać, od 6 można kupować już broń unikatową z LP, od 7 wszystkie itemy exalted. Ja łącznie na itemy wydałem może ze 2kk (a mam jeszcze 2kk na unikaty z LP jak dobije 8 lvl) i obecnie robię 310 corruption, ale myślę że 350+ dobije bez żadnych zmian na postaci.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@saif3r: mam w planach 73-95% Reduced Bonus Damage Taken From Critical Strikes zależnie od tego jak się itemy wyrollują, ale to i tak dopiero jak rngesus da, póki co nadal potrzebuję miecza albo nawet dwóch
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@saif3r: No T5 ma 25%-37% więc tak dwoma itemami to średnio ( ͡° ͜ʖ ͡°), blessing ustawiłem na poison resa bo pomyślałem że wpadnie do tego jeszcze trochę vitality i jest 75% bez #!$%@? się z itemami, ale porównałem sobie obydwa mody i blessing na crit avoidance faktycznie jest całkiem dobry.

poison res mod 44%
poison res blessing 65%
crit avoidance mod 31%
crit avoidance blessing 60%
  • Odpowiedz