Wpis z mikrobloga

Niezłą mam beką, gdy widzę jak konfiarze szybko odcięli się od "nie-czujnego"Majchera, który dał się złapać. Dziwnym trafem stało się to nagle po jego aresztowaniu oraz wcześniejszym wydaniu listu gończego. No kto mógł przewidzieć, że gość który w przeszłości porwał własne dziecko, znęcał się nad żoną i niedługo potem wykończył ją psychicznie, może po odsiadce dalej stosować przemoc wobec kolejnej kobiety i grozić własnemu dziecku śmiercią. Przecież to "redaktur z jutuby był i maseczki nie nosił", więc autorytet dla tego środowiska XDDD

Typ jeszcze rok temu pomagał Braunowi wyrzucić choinkę z sądu, bo miała bombki w barwach UE. Jakieś 2-3 lata temu nienaostrzone kredki z konfy biły mu brawo, gdy organizował prymitywne prowokacje w sądach, urzędach i na komisariatach. A teraz nagle my go nie znamy, on nie miał z nami nic wspólnego, w ogóle jaki to współpracownik Brauna. Ma pan dowód? XDDDD

Nie wstydźcie się "dziennikarza" i kolegi który wiele lat był związany z waszym środowiskiem. Są piękne nagrania jak grozi kobiecie i wyzywa ją od "k.....", "sz........" itp. Jeszcze 2 lata temu klaskalibyście mu uszami, a teraz nagle już nie chcecie go znać? Przecież promował konserwatywne wartości, prawda? Może pod celą jakiś strażnik da cynk, że przyszedł domowy Rambo to i jemu kumple przekażą trochę konserwatywnych wartości. Nawet tam damscy bokserzy i sprawcy przemocy domowej nie są zbyt lubiani.

#bekazprawakow #konfederacja #polityka #bekazkonfederacji
Lambo994 - Niezłą mam beką, gdy widzę jak konfiarze szybko odcięli się od  "nie-czujn...

źródło: Damski bokser

Pobierz
  • 6
Niezłą mam beką, gdy widzę jak konfiarze szybko odcięli się od "nie-czujnego"Majchera, który dał się złapać. Dziwnym trafem stało się to nagle po jego aresztowaniu oraz wcześniejszym wydaniu listu gończego.

@Lambo994: Czyli według ciebie co powinni byli zrobić, bronić go? To wtedy byś gadał, że "niezłą mam bekę, gdy widzę jak konfiarze bronią kryminalisty".
  • 1
@ibilon: Dawno temu powinni odciąć się od szaleńca i wywalić go z jakichkolwiek stanowisk zajmowanych w ich ugrupowaniu. Mniej więcej w tym momencie, gdy zdecydował się porwać własne dziecko i został skazany za przemoc. Czyli około 6-7 lat temu. A nie gloryfikować przygłupa i robić z niego męczennika oraz bojownika walki z systemem, bo nie nosi maseczki w galerii handlowej i nagrywa chamsko sędziów albo policjantów. Teraz to wiesz, tylko ktoś