Wpis z mikrobloga

Co tam wyklopki? Bo mnie nie było parę miesięcy
Teraz tu trzeba kochać #ukraina czy wręcz przeciwnie? Można o Wołyniu czy lepsza o tym nie mówić?
Dalej #tusk dobry jak przed wyborami czy już go trzeba nie lubić bo fyr dojczland? #konfederacja nadal #bekazprawakow czy może tym razem #bekazlewactwa
Nadal trzeba nienawidzić psiarzy bo każdy #pies to debil czy można lubić zwierzaki? A może tylko #koty? Co mówi teraz Wielka księga narracji wykopu?
Pytam bo chcę być taki fajny jak wy i żebyście mnie lubili i plusowali. Bo nie wiem skąd teraz wieje wiatr a ja chcieć być typowa chorągiewka wykopowa żeby być fajnowykopowy
  • 17
@malinq: Chodzi o to, że istnieją pewne trendy (trochę inne na mikro, trochę inne na głównej). Typowy wykopek różni się też trochę od typowego użytkownika JoeMonster albo FB.
@malinq: Ale można mniej więcej opisać typowego wykopka. Tak samo jak można powiedzieć, że typowy Amerykanin umie w small talk i jeździ samochodem z automatem a typowy Japończyk jest niski i dużo pracuje.
Tak samo jak można powiedzieć, że typowy Amerykanin umie w small talk


@falden: xD

i jeździ samochodem z automatem a typowy Japończyk jest niski i dużo pracuje.


to akurat kwestia twardych statystyk
@malinq: Ale, że co? Kwestionujesz, że w USA small talk z randomami jest czymś stosunkowo powszechnym i że ogólnie ludzie są bardziej otwarci niż w Polsce czy Dkandynawii? Przecież prawie każdy imigrant zwraca na to uwagę.
@malinq: Typowy wykopek z głównej jest prawakiem, a z mikro jest centrowo-lewicowy. Typowy wykopek lubi TheOffice i Tadeusza Sznuka, nie przepada za Stand Upem, tatuażami i pizzą z ananasem. Ceni również work life balance.
@falden: Brawo. Bezpodstawnie sklasyfikowałeś tysiące ludzi na podstawie swoich prywatnych doświadczeń. Taki zwielokrotniony dowód anegdotyczny.

Ale, że co? Kwestionujesz, że w USA small talk z randomami jest czymś stosunkowo powszechnym


@falden: Oczywiście, bo to nie domena USA xd W wielu innych krajach masz to samo, a wielu amerykanów jest też zamkniętych, tylko z tymi zamkniętymi nie uprawiasz small talku xD
Brawo. Bezpodstawnie sklasyfikowałeś tysiące ludzi na podstawie swoich prywatnych doświadczeń. Taki zwielokrotniony dowód anegdotyczny.


@malinq:

Jeżeli 1000 osób plusuje wpis o lubieniu sernika bez rodzynek a 50 osób o lubieniu sernika z rodzynkami to twoim zdaniem nie można powiedzieć, że typowy wykopek lubi sernik bez rodzynek?

Oczywiście, bo to nie domena USA xd W wielu innych krajach masz to samo, a wielu amerykanów jest też zamkniętych, tylko z tymi zamkniętymi nie
W Europie to chyba tylko Włosi i Grecy są nieco bardziej otwarci na obcych.


@falden: Nie wiesz o czym mówisz. Polecam Ci kiedyś odwiedzić zachodnią Europę (nie północną) i zweryfikować swoje przekonania.

Jeżeli 1000 osób plusuje wpis o lubieniu sernika bez rodzynek a 50 osób o lubieniu sernika z rodzynkami to twoim zdaniem nie można powiedzieć, że typowy wykopek lubi sernik bez rodzynek?


@falden: Jeżeli plusowe zabawy z mnożącymi się