Wpis z mikrobloga

rozpierdziela mnie projekt https://dogwifcoin.org/, właściciele zapewne już 100 baniek na koncie, a projekt nawet nie ma zaimplementowanego prostego generatora do robienia czapeczek ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem na krypto od 2010 i największy błąd do 2024 jaki popełniłem to w pewien sposób próba przełożenia wyszukiwania perełek z giełdy na rynek krypto, tj. szukania fundamentów, jakieś technologii, użyteczności itd.

jak jest hossa na crypto, to powinieneś rozgrywać to jak skończony debil, kupować wyłącznie memcoiny i sprzedawać je jak w losowym momencie mózg małpy który tobą zawładnął postanowił zjeść banana i poruchać, wtedy robisz cashout

bitcoin tak samo dziad technologiczny, leci wyłącznie na sentymencie i popularności.

#kryptowaluty #przemysleniazdupy
  • 4
  • 0
@-pafel: nie ma to znaczenia już na pewnym poziomie ile tych cyferek jest na koncie, poziom życia jest podobny, nie chcę aby to zabrzmiało to buńczucznie bo żaden ze mnie bogol
@To_The_Moon oczywiście, do shiby, pepe, doge potrzebny jest mózg małpy, ale żeby kupować te polskie krasnal coiny z liquidity na poziomie rocznego kieszonkowego gimbusa, za ktorymi stoją niedołęgi życiowe z trzeciej kolumny youtube'a to trzeba być już amebą na którą
@justlogin: ale dlaczego takie zero-jedynkowe podejście masz - zwyczajnie najlepiej sobie podzielić kapitał na kupki i z pewnością jedną z tych kupek przeznaczyć na zakup projektów trendujących, hypowych, memcoinowych