Wpis z mikrobloga

@Homodoctus: może oceniasz na podstawie społeczności na jakimś wygwizdowie, ale właśnie teraz kobiety wyglądają młodziej i bardziej dbają o siebie. I Polki wyglądają naprawdę ok.
  • Odpowiedz
@Catit: bylem tydzien temu w Polsce we Wroclawiu po 15 latach i powiem Ci ze nie wiem co sie stalo ale jakies tluste i brzydkie ogrzyce zjadly te wszystkie ladne i szczuple dziewczyny jakie widzialem tam ostatnim razem
spotkalem kilka fajnych ale gadaly z dziwnym lwowskim akcentem

generalnie slabo w ch... widac ze Polska juz blisko zachodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Homodoctus: jeśli jesteś w Polsce raz na 15 lat to obraz sytuacji jest dość wybiórczy xd 15 lat temu akurat Polki wyglądały słabo- strój dość tandetny, makijaż też, brwi cienkie kreski. Teraz wyglądają dużo lepiej. Jestem z kresów wschodnich, tam gdzie jest dużo dziewczyn wschodniego pochodzenia, nawet Polki często mają mieszane pochodzenie. Myślałam, że zobaczę jakaś różnicę na niekorzyść urody jak wyjadę do Poznania, ale nie- legendy o jakiejś innej urodzie
  • Odpowiedz
Dodam jeszcze, że w przypadku mężczyzn jestem w stanie odróżnić Ukraińca od Polaka dużo łatwiej- to często blondyni o dość charakterystycznej fizjonomii.
  • Odpowiedz
@Catit: a którzy bywają atrakcyjniejsi?

@statystyczny_yt

bądź żoną najbardziej znanego Polaka na świecie, Lewego kojarzy więcej ludzi niż Papieża czy Wałęsę, najlepszy sportowiec w historii Polskiego sportu i nadal brakuje atencjii. eh...


A co ma jedno do drugiego?

To atencja dla jej męża nie dla niej xD
Więc nic dziwnego, że jej chce. Atencja nie przychodzi do ciebie bo jesteś z kimś sławnym lub znasz kogoś sławnego; taka atencja nie daje
  • Odpowiedz