Wpis z mikrobloga

W biedronce u mnie to jacyś upośledzeni pracują. Na wejściu sklepu żadnej informacji o tym, że platność kartą nie działa. Człowiek nabral cały wózek, żeby przy kasie samoobsługowej dowiedzieć się, że kartą nie zapłacę i zapraszają do standardowej kasy. A tam mega kolejka i kasjerzy którzy nie mają jak widać. Wózek zostawiłem i wyszedłem.... A wystarczyła kartka duża na wejściu.
#biedronka
  • 16
@deoXXo ja miałem to samo. Na początku myślałem że samoobsługowe nie działają. Żadnej informacji że nie działa karta we wszystkich kasach. Jak już wykładałem rzeczy to zaczęli naklejać ze nie działa możliwość płacenia kartą. Cud, że bankomat miał pieniądze jeszcze.
@deoXXo: ale na kilka razy łapało, blokiem już za drugim razem, a babka z obsługi mowiła, że komuś jakoś kartę przed chwilą zalapało. W każdym razie zapłaciłem. A kasy były resetowane
Elo, właśnie stoję w kolejce. To jakaś lokalna Krakowska akcja czy krajowy projekt kolportacji gotówki?
no te awarie najlepiej pokazały jaką klienci odwalają robotę przy samoobsługowych kasach


@kynx: Dokładnie. Teraz jeszcze np w Kauflandzie masz możliwość samemu skanować towar przy braniu z półek. Jeszcze trochę i na magazyn pozwolą klientom wchodzić by uzupełniać brakujący towar.
  • 1
@dymek630: no a powiem Ci, że lidl nie lepszy. Zostawiłem zakupy, poszedłem do lidla a tam też niby wszystko jest ale nic nie ma. Lipa jest u mnie w mieście, że nie mamy nic większego. Taki Kaufland czy Auchan by się przydał. A tymczasem 6 biedronek i 1 lidl :D