Wpis z mikrobloga

Wczoraj złożyłem wypowiedzenie w pracy. Było mi już strasznie ciężko i wykańczała mnie psychicznie, ale jednak bałem się to zrobić, a teraz czuję po prostu ogromną ulgę i cieszę się, że w końcu to zrobiłem

#chwalesie
  • 8
  • Odpowiedz
  • 1
@henk__: podziwiam za szacunek do siebie, powodzenia. Ja w obecnym kołchozie męczyłem się 5 lat, bo mentalność chłopa pańszczyźnianego jednak wygrywała
  • Odpowiedz
  • 0
@ere78 wiesz, też doznałem tyciej satysfakcji gdy zobaczyłem jednego kierownika przerażonego, a drugiego #!$%@?, bo odchodzę akurat w momencie gdy nadchodzi największa ilość pracy w roku, a rekrutują już ponad 1,5mc i nikt nowy się jeszcze nie pojawił. Praca nie jest wymagająca, ale oni mają wymagania z kosmosu ¯\(ツ)/¯

@mccloud: tak, byłem już nawet na szkoleniu xd
  • Odpowiedz
@Renaya: na moje miejsce przyjęli dwie osoby, które od dwóch lat nie oganiają części, którą robiłem, czyli programowania (byłem admin/programista)
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: @Renaya @henk____ to zależy, w obecnej firmie premia miesięczna to 1/4 wynagrodzenia, każdy dzień nieobecności (urlop też) ją pomniejsza, raczej się nie opłaca, zwłaszcza jak robisz zdalnie. A dwa akurat zmieniłem pracę dla lepszej kasy i rozwoju, po 20 latach to mogła być ostania okazja.
  • Odpowiedz