Wpis z mikrobloga

Co za #p0lka xd

Wyobrażacie sobie, żeby żona Messiego, Ronaldo, albo Tomasza Adamka tak się prowadziła na insta xd Już nie mówię o filmach z tańcem erotycznym, ocieraniem się o potężnych Hiszpanow, czy spędzanie urodzin Roberta z trenerem tańca xd

Naprawdę bardzo szkoda mi Roberta.

Osiagnij gigantyczny sukces, jeden z największych sukcesów na ziemi, miej żonę polkę której nawet miliardy dolarów, bentleye, wille nie powstrzymają przed puszczaniem się xd

#annalewandowska
AnalnyRozbojnik - Co za #p0lka xd

Wyobrażacie sobie, żeby żona Messiego, Ronaldo, al...

źródło: temp_file2210019726981006713

Pobierz
  • 84
@stormi To nie chodzi że zdjęcie tyłka tylko wrzucanie tego do neta. Rozumiem że na plaży też się chodzi w stringach czy stroju kąpielowy gdzie widac pośladki. Ale nikt nie wrzuca tego do internetu. W internecie nie zginie nawet jak to usuniesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
typowy brain wykopkowy, najlepiej niech sie w domu zamknie i nie wychodzi albo w burce


@stormi: autentycznie jestem ciekawy, powiedz mi, czy przeciętnej nawet dzieciatej, 40-letniej kobiecie aż tak potrzeba do szczęścia pokazywania doopska całemu światu? Czy to jest potrzeba taka jak z jedzeniem albo spaniem? Jak bardzo nieszczęśliwa byś była bez tego? XD
"chcialabym byc na chwile wami i zrozumiec co zlego jest w tym zdjeciu"


@stormi: normalny człowiek nie musi świecić dupa w mediach, może to?