Wpis z mikrobloga

Jednostkę wewnętrzna umieszczam tam gdzie niebieskie zaznaczenie, to już mam częściowo podkute, więc tego nie zmieniam

Ale myślę nad zewnętrzna. Teoretycznie umówiłem się, że daje tam gdzie jest zaznaczona na czerwono, bo blisko wewnętrznej, jest prąd od razu i po prostu. Ale może lepiej dać ją na drugą stronę balkonu? Czy bez znaczenia? Tak by była łatwiej jak jest teraz zaznaczone.

#klimatyzacja #mieszkaniedeweloperskie
PanLodowegoOgrodu - Jednostkę wewnętrzna umieszczam tam gdzie niebieskie zaznaczenie,...

źródło: image_picker_00EDECE6-B91F-4970-8ED3-7F67BF036D15-11752-00000585FFD60F05

Pobierz
  • 17
Sam tą bruzdę robiłeś?
Czy typ od klimy?
A gdzie bruzda na odply;)? I czemu nie do kanalizacji w kuchni?
Zaklej chociaż izolacją końcówki, od rurek, a nie tak nieładnie poucinane.
Przecież jak jakieś ziarenko gruzu Ci się tam dostanie to może zatrzeć sprężarkę.
@cassuss używaj opcji odpowiedź, bo mnie nie wołasz. Sprawdzę jutro i ci powiem jaka średnica. Z dwa metry za tym grzejnikiem który widać na zdjęciu jest syfon. Jakiś tam spadek jest. To nie jest lot na księżyc, chyba aż tak źle tego nie robi ten typ? :/
@PanLodowegoOgrodu:

Powiem Ci brutalnie można... niektórzy rurkę zaginają albo robią na małych średnicach... tyle że to zarasta glonami i po 6latach jest niedrożne.

Ale może się mylę, może gość ma jakiś super patent.
@PanLodowegoOgrodu
To jest złączka a nie syfon.

Jak takiej użył to masz w podłodze pewnie rurkę 16-18.
Brak syfonu=smród z klimy
Brak kilka cm spadku na takiej średnicy rury=czop z glonu za 5lat.

W podłodze powinno się dawać 32

Daleki jestem od ocenia prac innych, ale tu niestety źle to wygląda. Ktoś się uczy fachu na Tobie.
I jeszcze mówisz że 4m bruzdy robił 1 dzien:/