Wpis z mikrobloga

Mam pytanie odnośnie #swiatlowod #orange i #nju
W budynku jest podłączony #swiatlowod i mam net od #orange. W takim wypadku nie mam możliwości zamówić go od #njumobile. Czy ktoś przerabiał jak wygląda możliwość migracji? Mam umowę bezterminową więc miesiąc wypowiedzenia.
Pytanie dodatkowe, bo okablowanie się nie zmienia czy to orange czy nju i ciekaw jestem czy jakbym zamówił od nju na sąsiada to czy by zadziałał ten sprzęt od nju na kablu który do mojej chaty jest podciągnięty
  • 4
  • Odpowiedz
@poradnikspeleologiczny: Nawet jeśli nie ma możliwości migracji, to wypowiadasz umowę. Po upływie wypowiedzenia zamawiasz Nju. Do czasu montażu Nju, przez kilka dni, korzystasz z internetu komórkowego udostępnionego przez WiFi z telefonu.
  • Odpowiedz
@poradnikspeleologiczny: Miałem identyczny problem do lutego. Światłowód nju mobile był niedostępny, i nie wiedziałem czy będzie dostępny. Dostępność światłowodu od nju pojawiła się jednak dokładnie następnego dnia po zakończeniu umowy w Orange.

A jeśli weźmiesz te 3 numery w subskrybcji nju mobile, to do światłowodu nju dostaniesz drobną zniżkę 3 złote i wszystko będziesz mógł zarządzać w jednej aplikacji.
  • Odpowiedz