Wpis z mikrobloga

Ja to się wycofuję z altów ... tylko udaja że coś tam idą w góre a potem od razu zrzut. Widać mocną dystrybucję na starych altach.

Prawdziwy popyt będzie na BTC i ETH jak zatwierdzą etfa.

Przejścia na szity może nie być, to już nie będzie tak działać jak w poprzednich cyklach.

Zapraszam poważnych ludzi do komentowania.

#kryptowaluty #bitcoin
  • 12
  • Odpowiedz
@BRmedia kupilem spell, pepe, coti miałem wcześniej a głównie to przekładam CoinGecko i jak mnie coś zainteresuje to kupuje xd
  • Odpowiedz
@Polska2080: to jest troche śmieszne, że robicie analizy tego co ile wzrosło lub nie i na tej podstawie przewidujecie przyszlosc, przecież większy spadek lub mniejsze wzrosty to większy potencjal do wzrostów i zarobku, ciekawe czy jak btc był po 18k i nagle spadł na 16k to czy uważałeś, że prawdziwy popyt w tej hossie będzie na BTC czy może altach, czy może majty były brązowe bo kreski są czerwone i przechodziliscie
  • Odpowiedz
@Polska2080: napewno będzie inny, już widać że jest inaczej. Moze nie będzie już takich wzrostów bo altów jest coraz więcej i te pieniądze się rozpływają po szitoaltach. Z drugiej strony coraz więcej nowych przybywa także może się wyrównać. Druga sprawa $$ z ETF na BTC nie przejdą do altów jak to miało miejsce wcześniej.
  • Odpowiedz