Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: oh wait, na pewno ty nigdy nie dałeś się na nic nabrać i wziąłeś na poważnie, coś co wyglądało poważnie, na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dobry-informatyg: nie chodzi o to czy dałem tylko zastanawiam się ile razy można dać się nabrać na tę samą sztuczkę xD
  • Odpowiedz
  • 10
@dobry-informatyg: Nawet ta nielubiana przez wykopków i rzekomo antymęska Staśko się wypowiedziała. Chlopaki nie widzą, że sojusznika mogą mieć w feministkach. Zamiast tego ciągle je atakują, a jak już te poruszają ich problemy, to tym bardziej piszą obrzydliwe komentarze. Już ostatnio jedna babka z tego powodu wycofała się z mówienia o problemach facetów, bo uznała że to bez sensu. Kto to był nie pamiętam, mignęła mi na tik toku (także informacja
Wink - @dobry-informatyg: Nawet ta nielubiana przez wykopków i rzekomo antymęska Staś...

źródło: obraz_2024-03-01_145734446

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wink: w twarz plują mi wszyscy, tylko niektórzy otwarcie, a niektórzy z ukrycia.

I nie - mężczyzni nie mogą mieć sojusznika w feministkach, bo feminizm z definicji nienawidzi mężczyzn (choć Ty pewnie znasz inną, błędną definicję). Maja Staśko nic specjalnego tu nie napisała, poza tym brzmi to jak sarkazm. Jakbyś czytał jej inne tweety to byś wiedział, że popiera m.in. zmianę definicji gwałtu czy ustawę "mieszkanie za pomówienie", a także konwencję
  • Odpowiedz
feminizm z definicji nienawidzi mężczyzn


@sildenafil: To niezły feminizm sobie uroiłeś xD

Jakbyś czytał jej inne tweety to byś wiedział, że popiera m.in. zmianę definicji gwałtu czy ustawę "mieszkanie za pomówienie", a także konwencję stambulską


RIGCZ, poza tym jednak o meżczyznach mówi sporo, prawda?

Feministki czy kobiety ogólnie lubią mówić czasami o problemach mężczyzn jako eksperki, ale nie lubią słuchać tych których te problemy dotyczą.


Ci których te problemy dotyczą komentują
  • Odpowiedz
@Wink: Gówno a nie sojusznika. Jedna feministka (normalnie karta pułapka jak gej który nie chodzi na te parady lgbt) czy jedna maja Staśko (która ma swoje odpały ale ogólnie faktycznie czasem wstawi się za mężczyznami - i dostaje się jej za to od innych kobiet że zajmuje się wymyślonymi problemami i działa przeciw kobietom - yes was) wiosny nie czyni.

Konsens przede wszystkim polskiej lewicy (podkreślam polskiej) i grup około feministycznych
  • Odpowiedz
@Szalom:

Złe użycie mema, to po pierwsze.

Po drugie, po "Gówno a nie sojusznika" nie czytałem dalej. Jeżeli tak uważasz, to nie ma sensu przekonywać cię że jest inaczej, bo samej idei feminizmu nie rozumiesz najwyraźniej. Temat przerabiałem na studiach, koledzy z ławki rechotali na wykładach z historii nowożytnej gdzie feminizm omawialiśmy.

I jeszcze mi antymęski fanatyzm zarzuciłeś, kiedy sprawę mężczyzn mam bliżej serca, a jednocześnie rozumiem że sprawa chłopów przeplata
  • Odpowiedz