Wpis z mikrobloga

Syn dewelopera, który od 20 lat chce zostać prezydentem Krakowa narzeka na sytuację mieszkaniową w Krakowie.
Kiedy jest ogłaszany nabór do programu "mieszkanie za remont" pojawia się w nocy w kolejce oczekujących,
aby im dać krówki i herbatę xD Naoglądał się promocji podczas głosowania w Jagodnie chłopak.
Co ciekawsze - aby dostać mieszkanie z programu "mieszkanie za remont" nie decyduje kolejność zgłoszeń tylko inne wytyczne, więc spokojnie można się zgłaszać przez 2 tygodnie do programu. Ale Gibała musi się pogibać wśród tematów gorących jak zawsze. Chłop jest wszędzie, takiej populistycznej kampanii jeszcze nie widziałem nigdy

#krakow #nieruchomosci
dddobranoc - Syn dewelopera, który od 20 lat chce zostać prezydentem Krakowa narzeka ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-03-1 o 11.30.46

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 3
@dddobranoc szkoda, że Jaśko się wycofał bo teraz nie wiem na kogo mam głosować ale zastępca betonowego złodzieja i Gibała nie dostaną mojego głosu
  • Odpowiedz
@dddobranoc: Pewny jestes ??? Bo na stronie stoi jak byk " Ocena wniosków następuje w oparciu o kwestionariusz kwalifikacji punktowej stanowiący załącznik nr 5 do uchwały, według stanu na dzień złożenia wniosku. Decydujące znaczenie w przypadku uzyskania takiej samej ilości punktów ma data złożenia wniosku."
  • Odpowiedz