Wpis z mikrobloga

Ja mam wrażenie, że ludzie myślą, że jakby wojsko polskie weszło na Ukrainę to nadal wszystko wyglądałoby tak samo jak teraz - tj. siedzieliby sobie przed komputerkiem pisząc wgniatające w ziemię Putina posty, a gdzieś tam na Ukrainie z dala ode mnie ginęliby obcy dla mnie ludzie.

Nie.

Wejście Polski oznaczałoby to, że na drugi dzień zaczęłyby tu spadać rosyjskie bomby, możliwe że jedna spadłaby właśnie na twoją głowę.

#wojna #ukraina #rosja #polska
  • 61
  • Odpowiedz
@miku555: Rakiety spadały i tak - nikt nic nie zrobił. Były już nawet ofiary śmiertelne. Naruszanie przestrzeni powietrznej i morskiej - cisza, nie eskaluj! Nadstawiaj drugi policzek!

Dla jasności: nie jestem za wejściem wojsk na Ukrainę choć np w pierwszych miesiącach wojny byłem wręcz za pozamiataniem Rosji dosłownie byle w końcu ich uspokoić na amen.
  • Odpowiedz
@miku555: calkowicie sie mylisz. Wejdziemy na Ukriane i tam pokonamy sily ruskich zbrodniarzy. Bez bezposredniego atakowania na terenie Rosji.

I wyglada ze operacja jest wlasnie dopinana na ostatni guzik. Francja sie z tym nie kryje :)
  • Odpowiedz
@miku555: nikt normalnie myślący tak nie myśli, to tylko narracja ruskich troli. Putin byłby wniebowzięty jakby którykolwiek kraj NATO #!$%@?ł się z wojskami na Ukrainę. Miałby piękny pretekst do "odpowiedzi".
  • Odpowiedz
Wejście Polski oznaczałoby to, że na drugi dzień zaczęłyby tu spadać rosyjskie bomby, możliwe że jedna spadłaby właśnie na twoją głowę.


@miku555: nie
  • Odpowiedz
@miku555: na twoja jedna juz spadla bo inaczej nie pisalbys takich glupot. jedyne co putin moze zrobic to poplakac na wykopie ze wojska nato wysla tam jakichs ludzi, co zreszta robi straszac wojna, a ty to lykasz jak pelikan
  • Odpowiedz
@JackDaniels: mozliwe ze bardzo szybko, wprost z obecnych "cwiczen" na wschodniej flance NATO :D
@wech_lalesa widac podniecenie bo to rewelacja. Mamy opcje zniszczyc ruskich na innym terenie. Tak to szykujemy sie na wojne u siebie. Ale konsekwencja bedzie wowoczas rozpieprzenie znacznej czesci Polski i masowe straty ludnosci i wojska tak zawodowego jak poborowego.

Takze mega sei ciesze ze pojawila sie nieskonczenie lepsza alternatywa :)
  • Odpowiedz
@miku555: Na Moswke i Petersburg też by zaczęły spadać bomby. Ukraina nie ma zdolności ataku rosyjskich miejscowości, a NATO tak, więc Putin musiałby się kilka razy zastanowić, bo obecnie Rosja w żaden sposób nie odczuwa wojny. Sytuacja się diametralnie zmienia, kiedy wróg jest w stanie odpowiedzieć.
Putin się boi NATO, więc stara się nas odstraszyć, jak tylko może. Przypomnij sobie, co się działo na początku wojny, jak straszyli atakiem nuklearnym za
  • Odpowiedz
@miku555: wykopki się szykują na wojnę z ruskimi albo na Ukrainie albo w Polsce a będzie całkowicie inaczej. Przytulający murzynów francuzik #!$%@? zrobi bo już każdy mu powiedział, że nie wyśle swoich wojsk. W USA wygra Trump dogadany z małpą z Kremla która sobie weźmie to co już zajęła, pomarańczowy oblech ogłosi sukces że Putin mu nie podskoczy i zakończył wojnę i zacznie się szykować na #!$%@? na Pacyfiku który jest
  • Odpowiedz