Wpis z mikrobloga

Jak nowe to czy będą z 2023 czy z 2024 niema praktycznie znaczenia - byle nie jakieś chińskie jak to teraz w modzie jest.
Od siebie polecam Bridgestona, świetne oponki
  • Odpowiedz
@skeeto666 zobacz jaka cena.
Ale jak to będzie 5023 albo 0324 to jeden #!$%@? a nowszych nie dostaniesz raczej.

Zresztą przy letnich to bez większego znaczenia i jak z kasą cienko, to bym też nie wykluczał dużo tańszych z 2022 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@skeeto666: ja mam jakies zboczenie ze musza byc z tego roku co kupuje, oczywiscie nie ma znaczenia.

Raz kupilem na alle opony oznaczone ewidentnie w opisie ze np 2022, a byly ostatni tydzien 2021 xD wsadzilem negatywa ze towar nie zgodny i hooy, potem wydzwaniali ze jak to tak ze hurr durr
  • Odpowiedz
@skeeto666: ale na co chcesz czekać ja już jest sporo producentów którzy sprzedają 24r

Ma to znacznie zwłaszcza w dobie dzisiejszych mieszanek, że opony już po paru latach potrafią być spękane czas leci szybko, nim się obejrzysz będziesz musiał kupować nowe, więc kupuje się jak najświeższe aby na jak najdłużej starczyły. Teraz najlepszy okres sie zaczyna na zakup opon.
  • Odpowiedz
@Messix: ja jak miałem taką sytuację to napisałem że nie zgodne i typ się zapytał czy chce zwrócić czy mi obniży cenę.. obniżył mi cenę o jakieś 150zł na komplecie. Oczywiście najpierw powiedział, że to nie możliwe, że prosi o zdjęcia. Bo specjalnie szukałem aukcji z bieżącym rokiem, a były listopad poprzedniego.
  • Odpowiedz
@r5678: ja juz olalem ten temat bo mialem w hooyiu to, najlepsza satysfakcja byl ten negatyw i potem wydzwanianie janusza 10x. Nie wiem, az tak im to psuje biznes taki komrntarz?

Kumplowi zle dywaniki przyslali, tez wystawil i zwrocili mu 100% kasy zeby tylko usunal lol
  • Odpowiedz
tez wystawil i zwrocili mu 100% kasy zeby tylko usunal lol


@Messix: ale po co? nie pasuje Ci towar to zwracasz i też dostajesz 100% kasy. nie trzeba do tego żadnych kombinacji z negatywami aby wymuszać to :D
  • Odpowiedz
@r5678: bo te dywaniki pasowaly tylko byly #!$%@? jakosci, a do tego auta ciezko dostac cokolwiek. Wiec zostawil mimo ze krzywo podciete
  • Odpowiedz