Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie podoba mi się konsumpcjonizm w Polsce i cały obecny lifestyle młodych ludzi, nawet #zetki #genzie, które rzekomo nie są nastawione na karierę i prestiż, wydają masę kasy na drogie hobby jak rowery, sprzęt do ćwiczeń, sprzęt audio, podróże, jedzenie/restauracje, ciuchy.

Gardzę tym światem, nie wystarczy 7 letni sweter i spacer z psem (kundlem) obok rzeki, i ciepła herbata i wieczorem jakaś książka i film i raz na tydzień spotkanie z dwoma znajomymi by powspominać czasy gimnazjum i ponarzekać na politykę/sport ?

#zalesie #konsumpcjonizm #gownowpis #freethinker #niebieskipasek



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
Masz zdrowe podejście do życia i widzisz że nie musisz wydawać wszystkiego żeby się cieszyć życiem , mnie też to zastanawia skąd tyle tego całego gówna mają ludzie którzy np zarabiają mniej ode mnie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeśli uważasz że kobiete się wyrywa na modne ciuszki czy telefon to ci współczuję xD
Ps byś się zdziwił że najbogatsi jeżdżą najgorszymi gruzami i noszą ciuchy które się na nich dra
Mój wujek zarabia po 50 k na miesiąc a jeździ ledwo dyszacym autem i od niego śmierdzi bo nosi lachy aż się na nim nie podra
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: po co kobiecie jakiś zniewieściały lanser? O wiele bardziej imponujące by było gdyby w coś inwestował albo zbierał na wspólne życie rodzinne niż #!$%@? na jakiś chiński szajs xD
  • Odpowiedz
Wszystko musi rosnąć, wydawać trzeba coraz więcej, pkb tylko w górę, nieważne iż człowiek jako jednostka jest coraz smutniejszy. Masz konsumować i się nie przejmować.
  • Odpowiedz
Też mnie to zastanawia, ja na przykład żyję w przyczepię na Dominikanie i jestem szczęśliwy, w wolnym czasie trenuje bez żadnego sprzętu, maluje obrazy, słucham radia i jestem szczęśliwy jak nigdy.
  • Odpowiedz