Wpis z mikrobloga

do dziś jak zrobię coś głupiego i czuję się jak debil to przypominam sobie o facetach to uczestniczyli w tych protestach xd


@Luke_Skywalker88: No przecież one się nawet nie kryją z tym, ze gardzą "feministami" xD Mokebe tam poglądów feministycznych nie ma, dla niego jest szybki temat baba ma dupe nadstawić, posprzątać i wyjść i jakoś im nie przeszkadza, bo to "inna kultura" xD
@Pabick: bez urazy ale to jeden z najgłupszych komentarzy jakie tu ostatnio przeczytałem. Nawet nie wiem czy jest sens odpisywać.
Nie, aborcja to nie jest tylko problem kobiet, i nie chodzi tu o chęć posiadania dzieci czy wpadki. Chodzi o elementarne prawo do tego, by starając się z żoną o dziecko, mogła ona usunąć płód - gdy podczas badań prenatalnych okaże, się że jest uszkodzony a poród może zagrozić życiu twojej
@kobiaszu:

Ja brałem udział razem z żoną i co w związku z tym

Jak wybuchnie wojna to Enrique i Fernando zajmą się twoją żoną i sprawią, że szybko o tobie zapomni jak będziesz siedział w okopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JulianGangol: Odnośnie tego całego ''czarnego protestu'' kto miał zarobić na krzywdzie kobiet i nienawiści do władzy ten zarobił trochę pokrzyczały, ale w sumie dalej absolutnie totalnie nic się nie zmieniło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedynie zostało zniszczonych kilka samochodów i fast budynków oraz zostało ego podniesione pewnych osób.
do dziś jak zrobię coś głupiego i czuję się jak debil to przypominam sobie o facetach to uczestniczyli w tych protestach


@Luke_Skywalker88: a ja uwazam że debilem jest ten, który popiera zakaz aborcji.
Przegrywy chcą umniejszać mężczyznom uczestniczącym w tych protestAch z definicji. Są przegrywami więc nawet ich mózgi nie mogą pojąć koncepcji seksu, ciąży, itp xd dlatego nie rozumieją skąd sie biorą ludzie krytykujący zakaz aborcji.

Ale przynajmniej na Wykopie
@music_has_the_right_to_children: A ty nie rozumiesz, że jest tyle kobiet że wystarczy by sobie same takie prawa wywalczyły. Tylko czemu my faceci mając swoje problemy z nierównością mamy wspierać tylko kobiety pomijając własne sprawy. To się nazywa właśnie kukoldzstwo.
Tak się przejmujesz aborocją u kobiet, by w przypadku gdy ciąża zagraża ich życiu mogły ją usunąć, a znowu kobietom lata to wokół #!$%@? czy w razie W państwo na siłę wyciągnie cię
@Pabick: próbowałem wyjaśnić Ci, że problem aborcji to NIE JEST tylko problem kobiet ale również interes mężczyzn, najwyraźniej jednak perspektywa posiadania kiedyś rodziny jest dla Ciebie tak odległa, że nie umiesz oddzielić wewnętrznej frustracji od chłodnej logiki.
Choroby płodu to loteria, zawsze może trafić na Ciebie. Jeśli w imię walki z wyimaginowanymi julkami chcesz skazywać swoją żonę by rodziła martwe uszkodzone potworki, które obumrą zaraz po urodzeniu, jeśli chcesz skazywać ją
Choroby płodu to loteria, zawsze może trafić na Ciebie. Jeśli w imię walki z wyimaginowanymi julkami chcesz skazywać swoją żonę by rodziła martwe uszkodzone potworki, które obumrą zaraz po urodzeniu, jeśli chcesz skazywać ją na całe życie opieki nad niepełnosprawnym dzieckiem - spoko.


@music_has_the_right_to_children: Zapoznałem się z przepisami, no i faktycznie to o czym piszesz to jakieś żarty. Aborcja w takim przypadku jak piszesz powinna być dopuszczona, bo to jest w