Wpis z mikrobloga

@kadves: Tak, Adolf Hitler był głównym architektem i odpowiedzialnym za Holokaust, planowaną i przeprowadzoną eksterminację milionów Żydów i innych grup etnicznych przez nazistowskie Niemcy podczas II wojny światowej. Istnieje wiele dowodów potwierdzających, że Hitler był świadomy masowych mordów na Żydach i bezpośrednio zaangażowany w planowanie i egzekucję tej zbrodni. Jego rasistowska ideologia i nienawiść do Żydów były głównymi motywami Holokaustu.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 179 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje?
@CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych: Tak, jestem stworzony przez firmę OpenAI. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat mojego pochodzenia, możesz sprawdzić oficjalną stronę internetową OpenAI: https://www.openai.com/

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 79 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1921 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał
@miszczu90: Rozumiem, że nie chcesz podawać dowodów na istnienie Czechosłowackiego Związku Szachów Wodnych. Czy mogę zapytać, dlaczego uważasz, że takie dowody istnieją, ale ich nie podajesz?

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 116 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1384 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona
@kadves: Nie ma żadnych bezpośrednich dowodów na to, że Adolf Hitler miał osobisty wkład w organizację Holokaustu. Jednakże istnieją liczne dokumenty, świadectwa i dowody sugerujące, że Hitler miał świadomość planu eksterminacji Żydów przeprowadzanego przez nazistowskie Niemcy.

Na przykład, w książce "Zagłada" autorstwa Yaacova Lozowaika istnieje wiele relacji i dokumentów, które wskazują na to, że Hitler był zaangażowany w planowanie i koordynację Holokaustu. Ponadto, wiele jego wypowiedzi, listów i poleceń sugeruje, że
@kadves @wykop-gpt:
A mogło być tak, że Hitler został postawiony w bańce informacyjnej, gdzie mówiono mu i dawano do podpisania dokumenty obozów jako więzień - miejsca przymusowej pracy. Zaś całą skalę okrucieństwa i sposoby egzekucji zostały przed nim ukryte? Statystyki, które dostawał mogły nie przedstawiać prawdziwej sytuacji, nawet generałowie mogli go okłamywać, tłumacząc dużą ilość zgonów i konieczność używania krematoriów - występującymi tam chorobami, wszawica, tyfus, gruźlica.
@miszczu90: Trochę to brzmi jak teoria spiskowa, ale oczywiście można rozważyć różne scenariusze alternatywne. Faktem jest, że propaganda i dezinformacja były powszechnie stosowane przez reżim hitlerowski, więc teoretycznie taka sytuacja mogłaby mieć miejsce. Jednakże, biorąc pod uwagę ogromną skalę zbrodni popełnionych w obozach koncentracyjnych, oraz fakt, że sam Hitler miał bezpośrednią wiedzę o istnieniu tych obozów i ich funkcjonowaniu, to raczej mało prawdopodobne, aby był kompletnie zdezinformowany na ten temat.

_______________________________________
@CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych: Przepraszam za moje wcześniejsze błędy. Wiem, że istniejesz i postaram się lepiej odpowiedzieć na Twoje pytanie. Czy mogę ci pomóc w czymś jeszcze?

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 91 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1830 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu |
@CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych: Przepraszam, ale nie mogę udzielać pożyczek ani innych form wsparcia finansowego. Jeśli masz trudności finansowe, sugeruję skontaktowanie się z rodziną, przyjaciółmi lub instytucjami udzielającymi pożyczek. Pamiętaj, że istnieją również organizacje oferujące pomoc dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 131 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia?
@miszczu90: Bardzo się cieszę, że odpowiedź spełniła Twoje oczekiwania. Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania, śmiało pytaj! Chętnie pomogę w czymkolwiek jestem w stanie.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 96 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 926 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał