Wpis z mikrobloga

@Archaniol_bo_rzyga_bryje: Powinno przeszkadzać każdemu kto nie ma ujemnego IQ. Akurat tobie może nie przeszkadzać, bo wielokrotnie już tutaj udowadniałeś, że twoje życie to tylko marnowanie tlenu.

Jeżeli ktoś uważa, że luty przypominający kwiecień to coś pożądanego i zadowalającego to pewnie będziesz zadowolony jak w marcu/kwietniu przyjdzie normalne o tej porze roku ochłodzenie i wszystko to co zaczyna kwitnąć zostanie wymrożone, prawda?
  • Odpowiedz
Akurat tobie może nie przeszkadzać, bo wielokrotnie już tutaj udowadniałeś, że twoje życie to tylko marnowanie tlenu.


@2aVV: Powiedział typ, co się jara polską piłką nożną xDDDDDD

Jeżeli ktoś uważa, że luty przypominający kwiecień to coś pożądanego i zadowalającego to pewnie będziesz zadowolony jak w marcu/kwietniu przyjdzie normalne o tej porze roku ochłodzenie i wszystko to co zaczyna kwitnąć zostanie wymrożone, prawda?


@2aVV: Nie no, ja nienawidzę zimna. Mam nadzieję,
  • Odpowiedz
@Archaniol_bo_rzyga_bryje: Ale sprawa nie jest o tym czy lubisz zimno czy nie. Tematem jest to, że patologicznie ciepły luty jest czymś tragicznym i trzeba być mocno upośledzonym, żeby cieszyć się z takiej pogody i zaburzenia cykli w przyrodzie.

Ogólnie w polskim klimacie każdy miesiąc powyżej normy jest szkodliwy, więc na tej skali nawet ciężko umieścić coś tak skrajnie tragicznego jak miesiąc z anomalią +6K.

Chociaż zastawiam się jak możesz nienawidzić zimna
  • Odpowiedz
Ogólnie w polskim klimacie każdy miesiąc powyżej normy jest szkodliwy, więc na tej skali nawet ciężko umieścić coś tak skrajnie tragicznego jak miesiąc z anomalią +6K.


@2aVV: Gdyby w marcu i kwietniu nie było już mrozu to jaka to niby tragedia dla plonów?

Chociaż zastawiam się jak możesz nienawidzić zimna mieszkając w kraju w którym w XXI wieku było może 5 zimnych dni.


@2aVV: Polska jest jednym z 50. najzimniejszych
  • Odpowiedz
Gdyby


@Archaniol_bo_rzyga_bryje: No właśnie, gdyby. Ale nie wiesz tego, więc na ten moment jest to szkodliwe. Zresztą osoby takie jak ty i tak będą płakać, kiedy wiosną pojawia się jakieś zimowe epizody.

więc to normalne, że jest mi zimno jak jest zimno


@Archaniol_bo_rzyga_bryje: Czyli nigdy, bo w Polsce niemal nigdy nie jest zimno. Od ostatnich, prawdziwych, ogólnopolskich (lokalnie były pojedyncze epizody) mrozów minęło tyle czasu, że osoby wtedy urodzone mogą
  • Odpowiedz
Od ostatnich, prawdziwych, ogólnopolskich (lokalnie były pojedyncze epizody) mrozów minęło tyle czasu, że osoby wtedy urodzone mogą już legalnie kupić alkohol.


@2aVV: Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych kilkunastu lat pozbędziemy się całkowicie tej patologii pogodowej zwanej mrozem, która nie ma żadnych pozytywnych skutków dla gospodarki.
  • Odpowiedz
@Archaniol_bo_rzyga_bryje: To już pomyliłeś z sobą i swoją rodzinką kiedy wyruszyliście w nieudane poszukiwanie rozumu.

Przypominasz (albo jesteś jednym z nich) osoby które bohatersko pisały o tym, że strzelałyby do ludzi na granicy polsko-białoruskiej.
  • Odpowiedz
@2aVV: Przecież cała ta akcja z "uchodźcami" została zaplanowana przez Łukaszenkę. Tak się zachowują "ludzie", którzy według Ciebie powinni zostać wpuszczeni do Polski.

Gratuluje, kolor nicku nieprzypadkowy.


@2aVV: Słuchaj no, pomarańczko. Jestem elitą tego portalu, współtworzę go i z tego powodu należy okazać mi szacunek. A teraz przeproś, uklęknij i ucałuj w sygnet:
Archaniolborzyga_bryje - @2aVV: Przecież cała ta akcja z "uchodźcami" została zaplano...

źródło: sygnet

Pobierz
Archaniolborzyga_bryje - @2aVV: Przecież cała ta akcja z "uchodźcami" została zaplano...
  • Odpowiedz