Wpis z mikrobloga

Wiadomo, że Tusk to złodziej, oszust i wszystko jest jego winą ¯\(ツ)/¯ fakt koalicja rządzi dopiero chwilę, myślicie, że coś zmieni się na lepsze? Poważnie pytam. Dziś trafiłem na informację, że funduszy na obniżenie składki zdrowotnej brak a był to jedyny postulat na, którego spełnienie liczyłem xd Jak coś nie jestem fanem koalicji czy coś głosowałem tylko po to aby odsunąć PiS od władzy. Narazie z plusów to szansa na rozliczenie pisowskich złodziei, paliwo w cenach rynkowych i zatrzymanie wycinki lasów. Mireczki jak myślcie czy coś zmieni się na lepsze w najbliższych latach?
#sejm #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa
  • 11
@Narowski877: wlasnie odblokowano KPO, odpolitycznia sie prokurature, media publiczne nie powoduja raka mozgu. Polityka zagraniczna zaczyna wygladac profesjonalnie, a nie tylko oblezona twierdza na uzytek wewnetrzny. A to wszystko jeszcze z pisowskim prezydentem, wiec pozytywnych programow w formie ustaw za wiele jeszcze nie ma bo wiadomo, ze adrian bedzie blokowac.

Nie jest idealnie, ale uwazam, ze ogolny trend jest jak najbardziej w porzadku.
@Narowski877: jestem w stanie poczekać na pewne zmiany nawet do końca przyszłego roku, z drugiej strony liczę na jakąś interwencję w sprawie małego ZUS na który to ZUS wyruchał ludzi w tym roku (zmienił interpretacje przepisów i odrzucił wnioski o przejście na mały ZUS w tym roku).

Z drugiej strony co się dziwić że pieniędzy nie ma, jak PiS w zeszłym roku przed wyborami przedłużył tym co byli na mały ZUS
@Idaho59: z tymi Niemcami to nie wiem jakby to było. Brat mojej babci mi kiedyś opowiadał historię chłopa który pojechał na prace przymusowe do Niemiec w czasie wojny. Chłop dostał pług i konia, miał zaorać działkę. Całość wyglądała na robotę od 8 do 16 ale dostał przykazanie żeby wrócić na 14 na obiad. Dali mu też zegarek żeby wiedział kiedy wrócić. Jako że robota dobrze szła to pracował do 14:40 i