Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: MUJ CEL TO BYCIE KRULEM ELEMELÓW, JAKA PIRAMIDA CHOĆ ZAPRASZAM CIĘ NA DARMOWE SPOTKANIE PATRZENIA NA WYKRES SMRODU KTURY DA CI NIESAMOWITE MOZLIWOSCI <ZATACZA RĘKAMI OKRĄG> NIEDOSTEPNE Z PRACY NA ETACIE. AHA, ZA KAWE W MAKU KAŻDY PŁACI SAM, DOZO
  • Odpowiedz
  • 22
@skinrunner2: jesli ambicja nazywamy chodzenie po miescie z torba versace po kupnie torebki na kredyt i kreceniu 50 filmikow zeby moc go publikowac przez nastepne dwa lata tworzac zludzenie bogactwa to tak, dziewczyny maja spore ambicje. Punkty bonusowe za laczenie tej jednej torebki z podrobioymi okularami i ciuchami z poliestru shein, bo krecha na zakupy w dubaju nie pozwala juz na kupno jakichkolwiek innych jakosciowo dobrych rzeczy.
  • Odpowiedz
@dexterpol: każdy normalny kumaty człowiek wie jak to działa i ma to w dupie za wyjątkiem grupy wykopków którzy myślą, że odkryli Amerykę a tak naprawdę to rozsiewają to tylko dalej. a chodzi mi o to że dla mnie taka laska, która jednak próbuje coś robić ma większą wartość od przygłupów co anonimowo wyśmiewają w necie. a z oskarżaniem ludzi o oszustwa proponuję być ostrożniejszym bo korzystanie z naiwności a oszukiwanie
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe: sądząc po Twoim komentarzu coś MUSI być na rzeczy inaczej tak emocjonalnie byś nie zareagowała. karyńska? lotnisko zamiast czoła? hołota umysłowa?
@good to już jest albo nadinterpretacja albo ja o czymś nie wiem. poza tym nawet jeżeli to wszystko jest na kredyt i wydmuszka to co? przynajmniej jest jakiś pomysł i COŚ robią a nie wrzucają na swoje instagramy screen z wykopów i robią bekę. rozumiesz do czego piję?
  • Odpowiedz