Wpis z mikrobloga

@haabero: Co do tego syna Smolnego (syna hehehe) to myślę, że zrobią cały wątek o jego ciężkiej walce o akceptacje zmiany płci albo zrobią z niego drag queen i będą mocno to promować. Mnie osobiście bardziej ciekawi wątek senatora fajtłapy i tej laski feministki Moniki. Moim marzeniem jest, żeby została sama i się roztyła i płakała, jacy są źli Ci faceci. Senatorek jednak jest trochę jak znana tutaj persona (nie ma
@haabero: Nie ma opcji. Senatorek za miękka faja jest, potem jeszcze wyjdzie, że byłby to skandal obyczajowy i jeszcze by stracił robotę swoją ukochaną ( ͡° ʖ̯ ͡°) Widziałem tylko, że w tym tygodniu więcej będzie trochę o Żbiku i tej jego malarce, może obejrzę > choć on jest w sumie dość ciekawą i dobrze zagraną postacią jak na operę mydlaną. Lubię typa, ale ta jego była
Nie ma opcji. Senatorek za miękka faja jest,


@razzor91: nie chcesz wierzyc to nie, zrób screena i ustaw przypomnienie za 4 miesiace. Bedzie wesoło z kimś kto jest zwiazany z L ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@haabero: Nie spodziewałem się, że ktoś na wykopie ogląda Na Wspólnej. A może Ty wcale nie oglądasz, tylko piszesz te scenariusze albo co gorsza, grasz tam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@haabero: No brzmi spoko, to jesteś do przodu w stosunku do mnie. Ja oglądam jak mam czas w TV. Takie guilty pleasure, ale w sumie lubię. No i najlepsze jest to, że nawet jak nie oglądam kilka dni to i tak wiem co i jak :D