Wpis z mikrobloga

@inrzynier: A gówno... bo bateria trzyma od 3-4 do 9h w zależności od gier i ich intensywności.
W komentarzu poniżej grajać w elden ringa typ zużywa
After 30mins playing. Battery drops from 93% to 78%. It means that every 1 hour of playing will lose 30% of the battery capacity. Not bad right

Czyli 30% na jedną godzinne grając w Eldena który jest bardzo słabo na pc zoptymalizowany.
Quassar - @inrzynier: A gówno... bo bateria trzyma od 3-4 do 9h w zależności od gier ...
a które jeszcze zrobił?


@haabero: na gameboy colora zrobił dwie absolutnie kapitalne oracle of ages i oracle of seasons. oprócz tego zrobił four swords adventures (dostałem je na 3DS z ambasadorem, ale generalnie to był dodatek do portu a link to the past na GBA).
od 3-4 do 9h w zależności od gier


@Quassar: typie ja używam decka od ponad roku a ty mi jakieś teorie wysnuwasz XD w takim control półtora godziny przy dobrych wiatrach ostatnio miałem (sama gra chodziła rewelacyjnie btw.). teraz w nier automata chyba do 2h nie da rady.
@shox: Też miałem taki zestaw startowy z Zeldą BOTW, od której potężnie się odbiłem. ALE wróciłem do niej po 5 miesiącach i wciągnęła mnie na ponad 60h, więc polecam uzbroić się w cierpliwość i podejść do tytułu z otwartą głową.
After 30mins playing. Battery drops from 93% to 78%. It means that every 1 hour of playing will lose 30% of the battery capacity. Not bad right


Czyli 30% na jedną godzinne grając w Eldena który jest bardzo słabo na pc zoptymalizowany.


@Quassar: Gdyby tylko procent baterii ubywał liniowo to może by tak było ( ͡° ͜ʖ ͡°)