Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim. Mam 16 lat i nie potrafię sobie poradzić z otaczającą mnie pustką w życiu. Nie mam nikogo. Od podstawówki do szkoły sredniej, mialem doslownie jednego kolege w podstawowce z ktorym od czasu do czasu gadałem, tyle, i on chyba z litości ze mną rozmawiał. Nie wiem przez co tak mam, nigdy nie byłem jakimś złym typem który z satysfakcją innym uprzykrzał życie, właśnie mi częściej dokuczano ale może o tym kiedyś opowiem. Ja chyba po prostu nie potrafię nawiązać relacji z drugim człowiekiem. Nie umiem rozmawiać tam z nikim , nie rozumiem poczucia humoru tych ludzi, a jak już zapodawałem jakiś temat to kończyło się na spławianiu jakimś tekstem mhm, okej, aha. Nie wiem o co tu chodzi. Czy ja naprawde jestem taki dziwny? Ta samotność mi przeszkadza i jak próbowałem zagadać do kogoś to kończyło się podobnie jak wcześniej opisałem albo na tym że wyśmiali mnie w swoim towarzystwie i nie chcieli ze mną mieć więcej do czynienia a gadali dalej między sobą. Nie byłem nigdy na żadnej imprezie, oni między sobą się gdzieś zapraszają, wyjeżdżają, chodzą a ja leżę pogrążony w depresji. Duzo osob jest podzielonych na swoje grupki a ja do żadnej nie zostałem przydzielony, jak odludek jakiś. Jak oni opowiadaja o tym gdzie to nie byli czego nie robili to płakać mi sie chce. Nie mam mediów społecznościowych więc do żadnych grupek klasowych na messanger też nie należę. Mial byc dluzszy wpis ale po co mam sobie pogarszac nastroj, przestalem chodzic do szkoly po tym jak dziewczyna mnie odrzucila, oczywiscie #!$%@? za to musialem dostac ale nie zamierzam rujnowac sobie psychiki jeszcze bardziej. No musialem sie wygadać narazie
#przegryw
  • 3
lege w podstawowce z ktorym od czasu do czasu gadałem, tyle, i on chyba z litości ze mną rozmawiał. Nie wiem przez co tak mam, nigdy nie byłem jakimś złym typem który z satysfakcją innym uprzykrzał życie, właśnie mi częściej dokuczano


@michu1235555: To zdanie jest potwierdzeniem, że jesteś we właściwym miejscu, we właściwym czasie. Z mojej strony - serdecznie witam koliegę na tagu!